The Evading - Battle Mix 12

detroit techno, acid house
29.09.2010 - 02.11.2010

Powrót do 12

The Evading - Battle Mix 12

Postprzez Matvel 17 paź 2010, 11:30

Kontynuuję swoje eksperymenty. Tak jak zapowiadałem coś czego jeszcze nie było. Strasznie ciężko było stworzyć to coś, bo co chwila mi się koncepcja zmieniała. Znaleźć utwory w przyzwoitych wersjach też było ciężko. Znowu będzie pojazd za technikę pewnie, ale dałem z siebie wszystko. Proszę pamiętać że ja nie bawię się w kreseczki :D
No to zapraszam w podróż w przeszłość.


DJ Rolando Aka The Aztec Mystic - Jaguar
Octave One - Blackwater (Strings Vocal Mix)
Ecstasy Club - Jesus Loves The Acid
Robert Armani - Ambulance
Model 500 - No UFO's
ROBOTMAN - Doo Da Doo (Plastikman Remix)
Channel One - Technicolor
X-101 - Sonic Destroyer


39:49
56mb

http://www33.zippyshare.com/v/29665373/file.html
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: The Evading - Battle Mix 12

Postprzez peterhol9 18 paź 2010, 17:07

pierwszy numer zasluguje na plusa od razu :P
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: The Evading - Battle Mix 12

Postprzez peterhol9 19 paź 2010, 19:20

ogólnie to jeżeli chodzi o technikę nie jest źle. Na początku trochę tymi deklaracjami, jak i samym "dietroit techno" przestraszyłem się, bez jednak większego powodu. Jaguar, który w oryginale i mixie V-saga jest kapitalny, zaczyna świetnie seta. Później również nie jest źle, aż do 15 minuty, gdzie wchodzi numer o naprawdę kiepskiej jakości. I od tego momentu pojawiają się numery zupełnie mi nie podpasowujące. Szkoda, ale wiem że to kwestia nie tyle obiektywna, co raczej moich subiektywnych upodobań. No nic..pozostaje czekać na koniec eksperymentów i powrót do rytmów z pierwszych edycji :P
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: The Evading - Battle Mix 12

Postprzez PaulCane 21 paź 2010, 17:47

przyszła pora na Ciebie ;)

1. fajnie wkręca ten utwór
2. pierwsze przejście jakieś takie... hmm... nazwijmy to dziwne :D ale nie było źle ^^ utwór drugi mnie wyrwał po prostu \o/ jak do tej pory zdecydowanie najlepszy utwór który słyszałem w tej edycji BM'a
3. przejście ciekawe i dobre, mimo że nie przepadam za piszczeniem to ten utwór mi się też podoba
4. dobre przejście i dobry wał, ale jakość tego utworu trochę, że tak powiem nie świeża :>
5. przejście jak u jakiegoś takiego pr0 prawda... ^^ utwór bardzo dobry ;)
6. i Robotman :] jest Plastikman, jest dobrze :D
7. przejście fajnie wyszło, utwór znowu na poziomie
8. przejście ciekawe, ostatni utwór już gdzieś słyszałem kiedyś (Jeff Mills z orkiestrą?) \o/ masakrator

ogólnie na 95% będziesz u mnie miał 5 punktów

btw. fajna sygnatura :D
PaulCane
Paua
 
Wiek: 30
Skąd: Białystok

Re: The Evading - Battle Mix 12

Postprzez Rapture 25 paź 2010, 16:14

Ja praktycznie jestem zmuszony podpisac sie pod tym co napisal Peterhol9. Klasyczny numer pierwszy, dziwne troche przejscie a po nim naprawde przyjemny house'ujacy numer. Szkoda, ze kolejne utwory po nim nie podchodza mi totalnie, coz, jest odlskul ale ja jednak jesli o niego chodzi to pozostane przy starych setach Sashy i Warrena. Techno w takim wydaniu po prostu do mnie nie trafia. Techcznie bylo nawet ok, choc czasem problemy z glosnosciami sie pojawialy. Coz, punktow raczej nie bedzie, moze nastepnym razem bardziej uda Ci sie wstrzelic w moje gusta badz tez pozytywnie zaskoczyc :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: The Evading - Battle Mix 12

Postprzez RomuS 01 lis 2010, 17:02

JEst i mój człowiek ;] No Cóż bracie przedstawiłeś? zżera mnie ciekawość!!
Jaguarem to zaskarbiłeś sobie moją przychylność i dobrego drina jak się obaczymy ;)
Jednak jakością mnie trochę zniechęciłeś i pierwszym przejściem oj ty!!
No ale dwójeczka ładnie siadła ;] Jezus pewnie lubi dobre techno :D Oj rzesz ty ale pociąg ;] i stary ambulance hahaha nie wierzę! tragiczna jakość, ale sentyment że chyba bd płakać :D później zacne Ufo i nieśmiertelny Plastikman z którym licze na dobrą gadkę na imprezie Minusa w Pzn ;] Przyczepić się mogę do technicolor który w ogóle nie pasuje akurat do końcówki którą Sonic Destroyer dopełnia jako rozpier**nie mnie na kawałki, ale wał!! dobre granie jak zwykle o/
Avatar użytkownika
RomuS
 
Wiek: 38
Skąd: Bieruń /k. Katowic

Re: The Evading - Battle Mix 12

Postprzez Juma 01 lis 2010, 20:07

Widze techno = ;]
Mjuzik:
Jaguar to klasyka sama w sobie. Octave srednio pasuje ale buja fajnie.
Przejscie na Acid Jezusa jak i sam kawalek kozacza, kroja i dziela a track zasuwa jak lis z kurnika. Dobrze pokrecone dzwieki. Przejscie super ale Ambulance w horrible jakosci.
Przejscie na Ufo srednio mi sie podoba, ale track kosi 3 glowy za jednym zamachem jak Longinus Podbipieta herbu zerwikaptur.
No dalej to juz tylko poprawiasz!
Punkty wpadaja na bank i czekam na przyszlomiesieczne wyzwanie, dobrze sie naszykuj bo material bedzie ostry jak maczeta.
Avatar użytkownika
Juma
 

Re: The Evading - Battle Mix 12

Postprzez Kasper 02 lis 2010, 19:41

Matvel zmarnowałes mój czas, proszę wracaj do tego co było na początku Twojej BM'owej przygody. Technika jak zwykle jak ogień w pierwszej linii frontu, ale nie znam się na mixowaniu takiego materiału, który notabene byl dla mnie zupełnie nowy, więc przejść praktycznie nie byłem w stanie dosłyszeć. Te tracki poprostu dla mnie brzmią podobnie. Tym razem na więcej się nie wysile, ale powiem, że miałem z Tobą spory gryz bo wiem, że jesteś świetnym "Mixerem" i niechciałbym skrzywdzić Cie swoją opinią.
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: The Evading - Battle Mix 12

Postprzez dj3500 02 lis 2010, 22:24

Zdziwiłem się, bo to już kolejny set z notką "techno" który mi podchodzi :D Wprawdzie technika z dupy. Jakiegoś epic faila żadnego konkretnego nie było, i rozumiem że na pewno było ciężko z tym co dało się w ogóle zdobyć z tych numerów, no ale na pochwały liczyć tutaj nie możesz. Ale numery są ciekawe. O co trudno z moim gustem do techno. Zwłaszcza podobały mi się numery 2,3,7. Więc możesz liczyć na punkty :)
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław


Powrót do 12

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron