[04.10.2010] Juma - Battle Mix 012

sluchac glosno i wyraznie ll lupu cupu
29.09.2010 - 02.11.2010

Powrót do 12

[04.10.2010] Juma - Battle Mix 012

Postprzez Juma 04 paź 2010, 8:56

Witam, czas z setem do 17stego jednak nie moglem sie oprzec zeby wystartowac wczesniej. Mamy 03:00 dnia 04.10.2010.
Sluchac glosno!

czas:37:02
waga: 53mb
gatunek: lupu-cupu
mixed: pc + ableton + sennheiser hd25

Okladka na szybko
Obrazek

tl:
01.Seidensticker and Salour - Weird Bazar
02.Seidensticker and Salour - Hello Jaki
03.Samuel l. Sessions - Preach On feat. Elbee Bad ( Raw Groove Mix )
04.Exercise One - Phantom Voice ( Original Mix )
05.Peja - Radon
06.Brian Sanhaji - Charieston ( Flug Dub Remix )
07.Hans Boufmyhre - Shes A Cracker
08.xxxx
09.Volker Dornhagen - Eigenart
10.Avex Axiom - Parth ( Sasha Carassi Remix )
11.Nima Khak - Peppercorn
12.Tom Hades - Equialoco ( Brian Sanhaji Mix )
13.Chris Liebieng - Auf und Ab ( Edit Select OCD Remixes part 1 )
14.The Advent and Industrializer - Root key ( Short Mix )


Link

Wajcha!
Avatar użytkownika
Juma
 

Re: [04.10.2010] Juma - Battle Mix 012

Postprzez peterhol9 06 paź 2010, 10:01

Będzie krócej, bo pisze z pamieci po wczorajszym przesłuchaniu :) Ogólnie to..podobało mi sie bardzo. 14 wałków, kilkanaście kapitalnych przejść i muzyka, jakiej..nie boje sie :) Za bardzo nie jestem "w temacie" jeśli chodzi o takie granie, ale myślę że niedługo zapoznam się z podobnym stuffem, bo jest z czym. Co do techniki to wiem, że może poszczególne utwory nie są jakieś super hiper skonstruowane, ażeby mieć trudności z ich łączeniem, jednak Tobie miksowanie udało się nader dobre i były miejsca, gdzie musiałem wracać by usłyszęc w którym momencier nastapiło zejście z A na B :) Ogólnie więc na plus, ale z punktami nie wiem jak będzie bo mocna stawka w tej edycji jest. Pożyjemy, zobaczymy :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: [04.10.2010] Juma - Battle Mix 012

Postprzez Rapture 16 paź 2010, 20:21

Ok, pisze w miare na biezaco ;) Z technicznym mankamentow to uwzglednilbym przejscie miedzy 1wszym a 2gim walkiem - jedynka dosc spokojna w porownaniu z reszta stuffu a tu nagle nagly przeskok i od razy do rzeczy!! Nie wiem czy to az tak dobrze, niemniej... Grube, geste granie sie nasuwa, choc troche szkoda, ze w okolicach 23 minuty jakby zwalnia. Owszem ciagle jest gesto, ale to juz raczej granie na troche nizszym BPM moim zdaniem :)Dobrze, ze zaraz po chwili hipnotycznie sie rozkreca i tak juz jest do konca :)

No coz, jak nikt setow dzis nie wrzuci to na punkty zdecydowanie mozesz liczyc :D Choc przyznam, ze musialoby to byc cos zdecydowanie w moich klimatach, zeby zrobilo na tyle pozytywne wrazenie aby zmienic stan faktyczny. Tak czy siak - jak zwykle brawa ode mnie sa :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: [04.10.2010] Juma - Battle Mix 012

Postprzez Matvel 21 paź 2010, 16:50

Tutaj będzie pewnie pierwsze miejsce, bo na razie nie widziałem solidnego kandydata na złoty medal. A tutaj widzę solidną dawkę technicznych dźwięków.
Pierwsze 10 minuty mało przekonywujące. Intro w sumie fajne, ale dalej się mało co działo. Set się powoli rozkręca, w sumie rozkręca się niemal do końca. To też trochę niedobrze, bo liczyłem na taki kulminacyjny moment. Jeszcze dodam że The Advent and Industrializer dla mnie nie pasują do tego seta w ogóle. Dobra narzekam trochę na siłę :D Punkty w liczbie pięć masz ode mnie i liczę, że w następnej edycji też weźmiesz udział, bo szykuję seta z podobnym materiałem.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: [04.10.2010] Juma - Battle Mix 012

Postprzez PaulCane 21 paź 2010, 18:37

tutaj szczegółowo wszystkiego nie będę opisywał bo za dużo roboty :D fajne intro dałeś i się ładnie set rozkręca ;) 10 minuta, jedziem \o/
o fuck... set się kończy... nie dobrze

technicznie bardzo dobrze, żadnych błędów nie słyszałem, co do utworów też nie mam nic do zarzucenia... no może poza tym żeby przyśpieszyć to wszystko jeszcze o jakieś 2-3 BPM :D
ogólnie to na 100% będziesz na podium (prawdopodobnie 2 miejsce)
PaulCane
Paua
 
Wiek: 30
Skąd: Białystok

Re: [04.10.2010] Juma - Battle Mix 012

Postprzez dj3500 30 paź 2010, 17:03

A mnie się niestety nie podobało. Różnorodność dźwięków jednak zbyt mała jak dla moich uszu. Myślałem że seta (czy ogólnie techno :P) miałem się bać dlatego, że mnie wyrucha, a nie dlatego, że znuży ;] Początek był fajny i liczyłem że po pewnym czasie zrobi się szybciej i mocniej. Jednak było raczej tylko wolniej. Zwłaszcza okolice 30. minuty mi się nie podobały :> Natomiast muszę pochwalić wykonanie techniczne. Ableton Abletonem, ale gdybym chciał wyłapywać przejścia, to mógłbym mieć z tym problem. Na punkty ode mnie się nie zanosi, ale widzę że na ich niedostatek nie będziesz cierpiał ;)
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: [04.10.2010] Juma - Battle Mix 012

Postprzez RomuS 01 lis 2010, 17:03

Zajebisty początek :) uwielbiam intra zwłaszcza takie wyszukane :) No więc jedziemy z techno i jego ciekawszą odmianą! Uwielbiam jak się coś dzieje a w Twoim secie dzieje się tak wiele jak Tokio w godzinach szczytu! Przesłuchałem ledwo połowę seta i już wiem, że mam zwycięzcę :) lol no nie może być chyba lepszego? obaczym, Co do całości, czasem coś mi za głośno wchodziło, nie wiem czy to akurat nie przez nakładające się tracki. Powiem szczerze, że myślałem jak będzie tyle utworów to będzie na tyle nieciekawe że żadnego nie posłucham, kakofonia dźwięków i zbyt szybko zmieniająca się tonacja... a Tu taka ekspresowa podróż transsyberyjką ciufcią. Set jest mocny nie tylko jeśli chodzi o budowę, składnię, miodność i odbiór, ale chyba przede wszystkim dlatego że nagrany jest szybko a nie na 128-132 jak teraz robią techno :/ Brawo Panie Juma!!!!!!
Avatar użytkownika
RomuS
 
Wiek: 38
Skąd: Bieruń /k. Katowic

Re: [04.10.2010] Juma - Battle Mix 012

Postprzez Kasper 02 lis 2010, 19:50

Ja też jestem na nie. Nie czaje tej muzy, więc nic interesującego ode mnie na jej temat nie usłyszysz. Nie kupuje takiego grania o czym mówiłem już nie raz, więc tym razem temat przemilcze.
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: [04.10.2010] Juma - Battle Mix 012

Postprzez Juma 02 lis 2010, 23:02

Jak mawial klasyk:
"Techno to jest potęga i ma napierdalać."

Nie spodziewaj sie tutaj breakow po minute, pieknych emocjonalnych padow bo ich tutaj po prostu nie moze byc. Ma byc agresywne, ostre granie. Jak w zyciu a wiadomo ze zycie jest ostre jak maczeta i nie zawsze przypomina "M jak Milosc".
Avatar użytkownika
Juma
 


Powrót do 12

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości