[17.X.2010] RomuS - Who I Am?

Bo tak K**** ;]
29.09.2010 - 02.11.2010

Powrót do 12

[17.X.2010] RomuS - Who I Am?

Postprzez RomuS 17 paź 2010, 12:02

Więc i ja zaprezentuję coś... ciekawego!

TL:
1. Salif Keita - Yamore (Luciano Remix)
2. Moonbeam - Only This Moment (Cassino & Laben remix)
3. Monaque - Dos3000 (Quivver Remix)
4. Fergie - Slazenger (D-Nox & Beckers Remix)
5. John Digweed & Nick Muir - Tangent (Marco Bailey Remix)
6. Hernan Cattaneo and Soundexile - Cripsis (Quivver Dub)
7. Adam Beyer & Alexi Delano - Filthy Lobster (Original Mix)
8. Oliver Moldan - Hey Ya (Original Mix)


Waga: 53MB
Długość: 38min
Sprzęt: 2x cdj 800, djm 800, cdj 1000, tech-słuchawki nagrywane w ablefixie.
Styl. progresywnetechnozelementamidark!


Link:
http://www12.zippyshare.com/v/1168531/file.html

Po porannym spacerze i przesłuchaniu staroci... wyszło jak wyszło :) zagrało mi się całkiem fajnie i nie jest to jakieś promo tylko set dla BM, ot Co! żadne deepy czy miodne dźwięki, trochę kwasu i twardego bitu... materiał stricte techno też czeka na prezentację... ale to kiedyś ;) Trzymta się o/
Avatar użytkownika
RomuS
 
Wiek: 38
Skąd: Bieruń /k. Katowic

Re: [17.X.2010] RomuS - Who I Am?

Postprzez Transi 18 paź 2010, 18:30

Jak tylko obadałem tracklistę od razu zapragnąłem przesłuchać Twojego seta :P Powiem krótko: jest grubo!!! Set naparza na pełnej mocy, utwory są masakrycznie energetyczne (poza nr 1, który jest świetnym wprowadzeniem), doskonale dobrane i bardzo dobrze zgrane ze sobą. Bardzo, ale to bardzo kręcą mnie ostatnio takie klimaty, tak więc "Hello Evibes" przypadł mi do gustu. Słucham właśnie po raz drugi i myślę, ze na tym się nie zakończy. Super secik, RomuS. Szacunken :)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: [17.X.2010] RomuS - Who I Am?

Postprzez peterhol9 19 paź 2010, 19:13

Transi napisał(a): Powiem krótko: jest grubo!!!
u mnie jest grubiej !! :D a Tak poza tym, to witam wśród żywych Transi :P

Odnośnie Ciebie RomuS zaś mam takie oto myśli.. Jesteś jednym z moich faworytów jeżeli chodzi o miksing. Zarówno wcześniejsze Twoje BMy jaki i inne sety biją na łeb innych stuff, ajki miałem okzję usłyszeć w tym roku. Niestety co do Batlle mixa to Twoje ostatnie 2 lub 3 edycje nie dawały tego, czego oczekiwałem po Tobie. Ta edycja jest kapkię inna, bo set jest naprawdę fantastyczny. Technika plus skład kawałkowy jak najbardziej wymiatają (nr 2 czyli mix do Moonbeamów jest tjunem secika). niemniej istnieje jeden poważny minus. Chodzi mi o złe zagospodarowanie pierwszych 12 minut. Już drugi albo trzeci raz z rzędu słyszę u Ciebie hiszpańskojęzyczne numery. O ile wcześniej było ok, tak teraz to co jest na początku seta nie pasuje nijak do jego reszty. Ja bym zrobił tak, ze zacząłbym od Mooonbeamów, potem reszta o ostatnie 12 minut wzięte z początku zużyłbym na jakieś szybsze tjuny rozkręcające pod koniec set. Ale to tylko takie moje wymysły :)

Ogólnie to mi się podobało i (mimo, że wiem, że nie grasz dla punktów) coś powinno "skapnąć" :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: [17.X.2010] RomuS - Who I Am?

Postprzez PaulCane 21 paź 2010, 16:24

1. ciekawy początek, za tego typu vocalami nie przepadam, ale utwór ogólnie dobry
2. przejście bez zarzutu, utwór dobry
3. jw.
4. jw.
5. nie chcę mi się pisać, ręce mi zamarzają dlatego chyba do końca będę pisał jw bo mi się podoba :D
6. tutaj mi się zdaje albo jest lekki offbeat, ale ogólnie git
7. jw, ale bez offbeatu :D
8. jw

technicznie bez zarzutu, utwory bardzo dobre
ogólnie mi się podobało i więcej takich setów!
prawdopodobnie będą punkty
PaulCane
Paua
 
Wiek: 30
Skąd: Białystok

Re: [17.X.2010] RomuS - Who I Am?

Postprzez Matvel 21 paź 2010, 16:47

W tym miesiącu po tl'ce widzę że będzie już lepiej. No to zaczynamy: utwór w klimacie Luciano, w sam raz na początek. Dalej mamy coś czego się nie spodziewałem, czyli strasznie zamulony utwór. Dalej jest lepiej niż poprzednik, ale i tak zieeew. Całe szczęście przychodzi numer 4 i w końcu coś zaczyna się dziać. Seta dalej się rozkręca bardzo dobry remix Marco. Dalej znowu się trochę przymula, Quivver'owi czegoś brakuje w tych remixach. Za to nadrabiasz końcówką, na czele z ostatnim utworem.
Znowu jest ok, ale można się czepiać. Jakby wywalić utwory 2 i 3 byłbym bardzo zadowolony, a tak mogę powiedzieć, że jest zaledwie dobrze. Jest lepiej niż w poprzedniej edycji, ale to jeszcze nie to czego oczekiwałem.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: [17.X.2010] RomuS - Who I Am?

Postprzez Rapture 24 paź 2010, 11:05

Zaskoczyles mnie w tej Edycji naprawde dobrym setem, przy ktorym nozka sama przytupuje. Ogolnie pierwszy i drugi numer dosc spokojne, poczatkowo myslalem, ze caly set tez bedzie w takim tech-chill'ujacym klimacie a tu nagle przyspieszenie i mocarne imprezowe granie do samego konca. Ciezko mi oceniac poszczegolne utwory, jako ze, secisza odsluchiwalem sobie podczas wczorajszego spaceru, niemniej zdecydowanie wypadles na plus, Postaram sie cos z zdzialac z punktami :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: [17.X.2010] RomuS - Who I Am?

Postprzez Kasper 02 lis 2010, 20:02

ja Transi poleca to musi być gut i było. RomuS znowu będą punkty. Cóż za piękne numery nam wywinąłeś. Przejścia jak zwykle u Ciebie boombastic, ale w 06 faktycznie bassu dopompowało i wyszedł offbeat. Jednak co z tego skoro sam flow nadrabia wszystko to do czego można byłoby się doczepić. Klimat to jedna z najważniejszych rzeczy w setach dla mnie. Ty się spisałeś pod tym względem znakomicie. Set ma szanse zostać na dłużej w katalogu best of BM!
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: [17.X.2010] RomuS - Who I Am?

Postprzez dj3500 02 lis 2010, 22:11

Początek fajny, niestety potrzymany za długo i nudzi :/ Pierwsze przejście nie pamiętam dlaczego, ale pamiętam że wydało mi się niedobre ;] Sprawiało chyba wrażenie pewnej losowości. Potem błądzisz przez jakiś czas w ładnych klimatach, by osiąść w ostatniej tercji w mocniejszych, choć nieco bardziej monotonnych brzmieniach. Ostatni numer też na plus. Co do technicznego czepiania się, to jeszcze w 28 minucie jest offbeat ciągnięty przez całe przejście. Poza tym git :) Ogólnie, set oceniam dość wysoko :) Udało się uniknąć zamulania tym razem, punkty powinny być. Borem lasem :D
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: [17.X.2010] RomuS - Who I Am?

Postprzez Juma 02 lis 2010, 22:43

"slabizna slabizna slabizna, cienizna z momentami słabizny, ale ogólnie to żenua" jak mawiał sam autor tego seta.

Nie jest tak zle RomuS, bracie od czarnej roboty.
Niezle intro i klimat pierwszych 2 utworow. Dwojka robi naprawde dobra robote wkrecajac w dark dzwieki.
Przejscie na 3 ladne, wkreca sie dlugo i wspolgra z 2jka. Tap class robota. Techno techno.
4- aj aj aj - ale na dobra sprawe czy mozna sie spodziewac czegos slabego od Fergiego ? Nie sadze. W to mi graj!
Bailey nakreca impreze a Cattaneo poprawia choc wydaje mi sie ze troszke wyhamowuje peciag zwany Hello Evibes. Podobnie role hamulcowego przejal Beyer z Delano ale ostatnim utworem godnie konczysz dobijasz rozbujanym pociagiem do stacji koncowej.

Zdecydowanie w to mi graj i w przyszlej edycji dalej trzymaj tak wysoki poziom o co bede zabiegal wszelkimi mozliwymi sposobami.
Avatar użytkownika
Juma
 


Powrót do 12

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron