Siłka

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Siłka

Postprzez bAchoR 02 wrz 2010, 13:36

Ma ktoś do sprzedania stanozolol albo (jak kto woli) winstrol ?
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy


Re: Siłka

Postprzez demens 02 wrz 2010, 16:25

A odpowiednia dieta, oraz odrobina silnej woli i systematyczności nie wystarczy? :P
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie

Re: Siłka

Postprzez TrancEye 02 wrz 2010, 16:31

demens napisał(a):A odpowiednia dieta, oraz odrobina silnej woli i systematyczności nie wystarczy? :P


Pewnie, ze tak U mnie po 1,5 roku widoczne efekty Systematycznosc i determinacja! :D
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Siłka

Postprzez demens 02 wrz 2010, 16:39

Właśnie widziałem na zdjęciu że łapka dość pokaźna, myślałem że genetyka a tu proszę :D W takim razie szacuneczek.

A ja już od kilku miesięcy zero diety, znikoma ilość ćwiczeń i znowu jestem szczypior :? Poza tym sprzedaję trochę sprzętu, jak ktoś chętny to mówić :D
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie

Re: Siłka

Postprzez bAchoR 02 wrz 2010, 19:17

Taką sylwetkę jak oko to ja mam jak nic nie robie i chleje wóde wieczorami. :)
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy


Re: Siłka

Postprzez demens 02 wrz 2010, 20:01

Przybranie na masie to trudniejszy proces niż odchudzanie, dlatego właśnie szacun TrancEye za wytrwałość. Tym bardziej, że jest to aż 20kg w tak krótkim czasie. Pewnie część to tłuszcz, no ale ja byłbym i tak baardzo zadowolony :D Niestety taka przemiana materii i już. "Przyjaciela" nie mam, robiłem badania ;p
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie

Re: Siłka

Postprzez phantom 02 wrz 2010, 20:24

demens napisał(a):Przybranie na masie to trudniejszy proces niż odchudzanie, dlatego właśnie szacun TrancEye za wytrwałość.

To nie zasada. Wszystko zależy od indywidualnych uwarunkowań.

A tłuszcz jest na pewno - przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej jest tylko w reklamach coraz śmieszniejszych "suplementów".
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Siłka

Postprzez bAchoR 25 paź 2010, 19:01

Ja zapisałem się do lokalnej siłowni i widać kto tam ma pojęcie o treningu, a kto nie. (dosyć treningów ala Rocky w garażu, gdzie w zime jest - 10 C i nie można się nawet wody napić, bo zamarza). Kto jest sezonowcem,a kto w tym siedzi.
Pieje z jednego typa, który przychodzi co drugi dzień i tylko napiera 2 godziny na biceps hantlami po xxx powtórzeń. Ćwiczy w japonkach :D łapy ma wielkie, a nogi obwód bioder jak kurczak.

Narazie robie trening ogólnorozwojowy, którego nikt nie docenia, a to przy tym ma się (do pewnego etapu) najlepsze efekty, bo bodźce rośnij idą na cały organizm. Po roku przerwy chciałem od razu dzielony, ale to nie był dobry pomysł. Mega zakwasy i szybkie objawy przetrenowania.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Siłka

Postprzez sector 25 paź 2010, 21:46

A ja sie pytam gdzie jest przepisany dla mnie trening Rafal? :(
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Siłka

Postprzez phantom 26 paź 2010, 6:41

bAchoR napisał(a):do pewnego etapu

Czyli do etapu sterydów.

Split to wymysł czasów Weidera i rzeczywiście dobrze działa ze wspomaganiem. Jednak w większości wypadków efektywniejszy jest trening holistyczny lub split góra - dół / push - pull, powtarzany 2x w tygodniu. Jedną z jego największych zalet jest to, że trudno doprowadzić do dysproporcji w budowie sylwetki i dość niepostrzeżenie można polubić wcześniej omijane ćwiczenia.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Siłka

Postprzez bAchoR 26 paź 2010, 8:27

A ja sie pytam gdzie jest przepisany dla mnie trening Rafal?


Jak Ci przepisywałem, Live to potem zostawiłem go na biurku i matka, gdzieś do wyp... Gdyby nie to już dawno byś go miał :/

@ phantom

Ja nie chce być spompowany i kwadratowy. Zbite 100 kg masy mieśniowej przy moim 183 cm to mój cel. Waże 88 kg (spadłem z 93 kg). Trenuje bardziej pod techniki MMA, boks etc. :) A na siłce mase wielkich chłopów i obcinają wzrokiem, chodzą jakby mieli zabetonowane ręce i plecy i myślą, że są ch.. wie jakimi kozakami. Ale tej mentalności chyba nie da się zmienić.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Siłka

Postprzez kiki 26 paź 2010, 9:24

a wlasnie jak to jest z ta 6 weidera? podchodzilam do tego 2x i nigdy nie dotrwalam wiecej niz tydzien, ale to bylo dawno temu! teraz znow zaczelam! po 2 dniach czuje ze miesnie pracowaly, ale te gorne! a co z oponka?? glownie mi chodzi o to zeby te sadelko z brzucha zniknelo! :)
Obrazek
Avatar użytkownika
kiki
z Afryki
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Re: Siłka

Postprzez paauli_83 26 paź 2010, 9:41

kiki, wiadomo ze my kobiety nie chcemy mieć kaloryferka, lecz tzw. miły brzuszek w sensie bez oponek :D
Napiszę z doświadczenia, chociaż wymiekłam przy 29 dniu więc do końca nie jestem pewna jaki by był efekt końcowy, lecz po tych 29 dniach brzuszek nie jest żelkowy lecz napięty, oczywiście daje większe efekty jeśli wcześniej robiłaś brzuszki, czy ćwiczyłaś pod kątem brzuszka, mi dodatkowo 6 weidera napieła pośladki :D Oczywiście polecam, po 29 dniach brzuszek miał fajny kształt i tą tzw rzeźbę :D Życzę wytrwałości i samozaparcia. A i co jakiś czas tą szósteczkę wypadałoby powtarzac, aby efekt nie poszedł w te wczesniej wspomniane żelki :)
Avatar użytkownika
paauli_83
 
Wiek: 40
Skąd: from your head

Re: Siłka

Postprzez phantom 26 paź 2010, 10:35

bAchoR, nie wiem, czy dobrze widzę nawiązanie do mojego postu ;). Zbite 100 kg masy mięśniowej to jednak wyzwanie już nie lada, niezależnie od uwarunkowań genetycznych.

A 6-tka Weidera to zło, niestety strasznie spopularyzowane na internetowych forach. Trening długi, nudny i nieefektywny. Miejscowe spalanie tłuszczu jest tak trudne do osiągnięcia, że można je tu pominąć. Dlatego też lepiej moim zdaniem stosować zwykły trening brzucha, np. spięcia, unoszenie nóg (w zwisie na drążku lub w leżeniu), brzuszki po 15-20 powtórzeń w 3-4 seriach, a w miarę wzrostu wytrenowania - łączyć w superserie. Ćwiczenia można zmieniać co kilka tygodni, unikając tym samym monotonii, i ćwiczyć w ten sposób regularnie, 2-3 razy w tygodniu max 20 minut w sesji. Weiderowi podziękujcie.

4x unoszenie nóg 15p.
4x brzuszki 15p.

Konkretni zawodnicy mogą stosować obciążenie.

No i do tego dieta + ćwiczenia aerobowe / HIIT (w tej kolejności).
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Siłka

Postprzez bAchoR 26 paź 2010, 11:25

Ja również nie przepadam na Weiderem. To jest pic na wodę. No może jest dobry, ale ukierunkowany w zupełnie innym celu, niż spalanie tłuszczu.

Osiągniesz coś i co potem ? przestaniesz, opona i znowu będzie od nowa katować ?

Zacznijcie biegać, ruszać się, bo wy dziewczyny ogółem jesteście całkowicie antysportowe. Bieganie wzmacnia mieśnie nóg, obręczę barkowe, spala tłuszcz (po więcej jak pół godziny biegu), wydalasz toksyny z organizmu.

Przebiegniecie 100 metrów do autobusu, a wyglądacie i sapiecie jakby was 2 km gonił amstaf :/ Jestem zdemotywowany ogromnie jak to widze i wzbudza to umnie uśmiech zażenowania.

PS. Marze o tym, żeby znaleźć dziewczynę, z którą mógbłym iść na długi spacer po plaży (Stocznia Gdańska -> Gdynia Śródmiejsćie > 10 km), pobiegać, pograć w siatkówke (tak, żeby nie kaleczyła tego sportu. Czasami jak jakaś ma chęci i zagra to wole, żeby lepiej siedziała :D) w niedzielne letnie, plażowe dni.No taka prawdziwa towarzyszka życia, a nie że tu mnie rączki bolą, tam mi warkocz się rozplecie, kredka się rozmaże... ale narazie nie zanosi... Wszystko wskazuje na to, że będe musiał znaleźć sobie chłopaka 8-)


A i na przyszłość ...przestańcie mówić, że chcecie np. zamienić tłuszcz w mieśnie, bo to jest niemożliwe. Tkanka tłuszczowa i mieśniowa to zupełnie inne tkanki... :) A często się mówi, że chce swój fat zamienić w mieśnie, to epic fail jak nic :)
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Siłka

Postprzez paauli_83 26 paź 2010, 11:34

bAchoR napisał(a):bo wy dziewczyny ogółem jesteście całkowicie antysportowe
nie mierz wszystkich jedną miarką jak i nie pisz o określonych osobach pod katem ogółu. Polecam równiez czytanie ze zrozumieniem:
paauli_83 napisał(a):nie jest żelkowy lecz napięty, oczywiście daje większe efekty jeśli wcześniej robiłaś brzuszki, czy ćwiczyłaś pod kątem brzuszka,
jeśli wczesniej miało się doczynienia z ćwiczeniami na brzuszek, sportem, wysiłkiem fizycznym - wtedy łatwiej jest osiągnać zamierzony cel. Przecież nikt nie chce zrobić z kostki masła, porcelanowego słonika. Jesteśmy dorośli więc dorośle myslmy.

6 waidera jest w porządku jeśli jest się systematycznym, wiadomym jest że jak odpuścisz jeden dzień wtedy następnego dnia nie masz kontynuacji jak i mniej mobilizacji. Wiadomym jest, ze np robiąc 6 waidera + np jeździć na rowerze daje większe efekty. Ponadto, jeden lubi czarne drugi czerwone. Dla mnie ćwiczenia na brzuszek, pośladki czy uda - pisze tu o sylwetce kobiecej wszystkie są do siebie zbliżone, lecz o innym natezeniu, innej liczbie powtórzeń czy serii, można wszystko dostosowac do siebie indywidualnie.
Avatar użytkownika
paauli_83
 
Wiek: 40
Skąd: from your head

Re: Siłka

Postprzez sector 26 paź 2010, 12:31

6 lorda wadera nie jest taka zla, nie przesadzajmy. Efekty sa widoczne, ale nie dlugo. Brzuch bardzo trudno utrzymac w formie. Trzeba sie poprostu dobrze odzywiac. A nie tak - oponka - 6w - oponka - 6w. Osobiscie robilem kiedys tez jakos z miesiac i efekty byly, jednak aby bylo tak jak na zjdeciach na necie to nalezy miec plaski brzuch. Bo te cwiczenia pomagaja uwydatnic miesnie na brzuchu. Swoja droga zawsze od tego bolal mnie kark :P

bAchoR napisał(a):PS. Marze o tym, żeby znaleźć dziewczynę, z którą mógbłym iść na długi spacer po plaży (Stocznia Gdańska -> Gdynia Śródmiejsćie > 10 km), pobiegać, pograć w siatkówke (tak, żeby nie kaleczyła tego sportu. Czasami jak jakaś ma chęci i zagra to wole, żeby lepiej siedziała :D) w niedzielne letnie, plażowe dni.No taka prawdziwa towarzyszka życia, a nie że tu mnie rączki bolą, tam mi warkocz się rozplecie, kredka się rozmaże... ale narazie nie zanosi... Wszystko wskazuje na to, że będe musiał znaleźć sobie chłopaka 8-)

Wlasnie mialem napisac, ze chyba powinienes poznac geja ! :D
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Siłka

Postprzez paauli_83 26 paź 2010, 12:31

Właśnie do tego zmierzam cały czas, jesli wczesniej miało się doczynienia z ćwiczeniami które wykształciły 'sylwetkę brzuszka' + robienie od czasu do czasu 6 weidera i inne ćwiczenia wspomagające kondycje fizyczną, dają efekt zamierzony i mamy to czego chcemy. Mnie natomiast kark nigdy po szósteczce nie bolał :)
Avatar użytkownika
paauli_83
 
Wiek: 40
Skąd: from your head

Następna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

cron