Kasper - Battle Mix (Edycja'12)

29.09.2010 - 02.11.2010

Powrót do 12

Kasper - Battle Mix (Edycja'12)

Postprzez Kasper 19 paź 2010, 18:29

Wiem, wiem, że po czasie, ale przekupiłem 3500 za 3500 i dało rady. Poważnie mówiąc miałem grube problemy z netem, ale na szczęście dziś odzyskałem połączenie i dostałem zgodę na wrzutę seta. Set był nagrywany grubo na kolanie w zeszłym tygodniu. Dziś dodałem tylko jeden utwór korzystając z terminu wydania jak i mojego opóźnienia. Za dużo gadania. Set dedykuję mojej żonie z okazji dzisiejszej, drugiej rocznicy naszego ślubu.

Dane techniczne: 192 kbps, ~37 min, ~53MB tempo od 135 do 140BPM

Tracklist:

01. Gaia - Aisha (Orjan Nilsen Remix) [Armind]
02. Arty - The Wonder [Anjunabeats]
03. Alexander Popov - Revolution In You (Main Mix) [Armind]
04. Flash Brothers feat. Epiphony - More Than You Know (RAM Remix) [S107]
05. Solarstone - Touchstone (Aly & Fila Remix) [Solaris]
06. SoundLift - Live From Above (Arctic Moon Remix) [Blue Soho]

http://www20.zippyshare.com/v/58345275/file.html
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Kasper - Battle Mix (Edycja'12)

Postprzez peterhol9 21 paź 2010, 11:21

ok Kasper, last but not least :) Twój set mogę ocenić jako bardzo dobry. Dlaczego? Otóż pomimo, że zagrałeś nowoczesne trensowe rytmy to zachowałeś ciągłość seta. Zrobiłeś coś, co ja kiedyś, czyli wraz z poszczególnymi numerami rozkręcałeś go, tak aby gnał w przestworza już na samym końcu. Twój set był mocno asotowy (w pozytywnym tego słowa znaczeniu, bo i w asocie czasami znaleźć można było coś przykuwającego). Na początek poleciały klimaty znane z setów Arneja, później (2 ostatnie) kapkę szybszy uplifting, co się podoba, bo było i głęboko, i skocznie. Co do techniki to ogólnie dobrze, ino ( :D ) przejście po kawałku z wokalem (Flash bros? Ogólnie z resztą to wspaniały numer, a na pewno track seta), zaatakował nas offbeat. Jednak reszta przejść niczego sobie :)

Niestety specyfika tej edycji, gdzoie poleciały same cudeńka nie gwarantuje punktów, niemniej jednak będę ostro myślał ażbeby i coś Tobie się dostało :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Kasper - Battle Mix (Edycja'12)

Postprzez Matvel 21 paź 2010, 16:46

Ten set mógłbym ocenić w sposób następujący:
Utwory dobre - 1,3
Zapychacze - 2,6
Marne - 4,5
Największe zaskoczenie seta to dla mnie remix Armina. Całkiem fajnie to Orajnowi wyszło, bardzo podoba mi się wokal w tle. Najgorszy jest wokal w czwórce, a nie lepiej jest z Aly i Filą. Lata mijają a oni wciąż to samo zamulają. Co do techniki wsio okej jak na set na kolanie, następnym razem więcej zabawy pokrętłami.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Kasper - Battle Mix (Edycja'12)

Postprzez PaulCane 21 paź 2010, 19:03

i na koniec został Kasper :>
po secie Jumy i Matvela prawdopodobnie nie będzie mi pasował klimat z tego seta, ale zobaczymy ;)


1. nawet niezły utwór
2. przejście dobre, nie specjalnie mi się podoba, ale zły też nie jest ten track
3. jw. utwór nawet niezły
4. przejście niezłe, ale pokrętłami trochę nie tak działałeś jeśli działałeś wogóle ^^ vocal mnie irytuje delikatnie mówiąc, bez niego było by w miarę dobrze, a tak jest bardzo słabo
5. przejście całkiem dobre, Aly and Fila - zamulacz, czyli trochę można przewinąć
6. znowu nie kręciłeś za bardzo, ale ogólnie dobrze, utwór - zamulacz

ogólnie dobrze poza tym, że utwory w większości mi nie przypasowały
co do punktów to mam dylemat, więc jeszcze nie wiem czy będą
PaulCane
Paua
 
Wiek: 30
Skąd: Białystok

Re: Kasper - Battle Mix (Edycja'12)

Postprzez Rapture 24 paź 2010, 11:12

Coz, z mojej strony mysle, ze zonie sprezentowales na druga rocznice naprawde porzadnego seta. O ile pierwsze trzy numery przelatuja sobie ot tak (choc zarazem Tworza przyjemny klimat), natomiast bardzo przyjemnie odczucia mam wobec utworu od Flash Brothers - mam nadzieje, ze oryginal jest w ich starych stylu. Wokal fajny, choc momentami mam wrazenie jakby ktos ostro bawil sie jego warpowaniem podczas produkcji :D Spodobal mi sie rowniez remix od Solarstone, bardzo pozytywny trensior, ktory bardzo mi podpasowal podczas wczorajszego slonecznego dnia. Ostatni utwor troche zbyt patetyczny jak dla mnie, choc pewnie fani takiego grania sie wciaz znajda. Co do techniki to tu i tam nakladaly sie troche czestotliwosci - sprobuj zamiast EQ w niektorych przejsciach uzywac HP Filtra, znacznie lepiej scina czestotliwosci. Wraz z ocena pozczegolnych setow coraz bardziej mam dylemat z punktacja - w sumie wypadaloby za Solarstone i Flash Brothers zeby cosik wpadloale zobaczymy jak to bedzie ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Kasper - Battle Mix (Edycja'12)

Postprzez RomuS 01 lis 2010, 17:00

Ave. Wiesz cenię Cię za to że nie ulegasz namowom o coś innowacyjnego. Ma to swoje plusy bo jesteś na bierząco z transami które teraz się ukazują i mam nadzieję że mnie czymś zaskoczysz...

O masz... nie trudno się z godzić z recką Matvela... dwa utwory z całości które zasługują na to by tutaj być. Cóż nie zgramy się muzycznie, ale rób to dalej co działasz bo i tak swoich odbiorców odnajdziesz. Jednak teraźniejszy trans nie jest dla mnie... ale kto wie, może kiedyś i Oni wrócą do korzeni.... Ciao
Avatar użytkownika
RomuS
 
Wiek: 38
Skąd: Bieruń /k. Katowic

Re: Kasper - Battle Mix (Edycja'12)

Postprzez Juma 01 lis 2010, 20:36

Drogi Kasprze,

Asotowych setow ciag dalszy. Jak sie domyslam zaserwowałes utwory ktore wraz z Twoja zona lubicie. Dla Ciebie i tak jej opinia o tym secie bedzie najwazniejsza wiec moja bedzie tylko w kilku zdaniach.
Podeszly tylko Nielsenowa wersja Gaia oraz Popov. Za Aly & Fila nie przepadam, 4rka tez sredni ma ten vocal.
Technicznie musisz popracowac z wymianami czestotliwosci bo czasami ich nadmiar az gryzie ucho.

Tak jak u Romusa, taki trance to juz nie moja bajka, gdyby mozna bylo przyznalbym Ci Grand Prix za konsekwencje prezentowanego materialu.

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Juma
 

Re: Kasper - Battle Mix (Edycja'12)

Postprzez dj3500 03 lis 2010, 0:10

Czas na ostatnią reckę w tej edycji BM. Set jest niezły. Tym razem uniknąłeś faili związanych z niespójnością czy techniką, wszystko jest na swoim miejscu i prezentujesz swoją sensowną wizję transu. Czasami w przejściach powstaje jakieś dudnienie, może trzymasz naraz dwie linie basowe. Z utworów to 1 i 3 nie przypadły mi do gustu, reszta daje radę. Mogą być punkty, zaraz zobaczę ile :)
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław


Powrót do 12

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron