Edycja 14

16.02 - 06.03 - 20.03
16.02.2011 - 20.03.2011

Powrót do 14

Re: Edycja 14

Postprzez peterhol9 06 kwi 2011, 21:48

dj3500 napisał(a):Ja nie startuję. Czekam do wakacji :D
:cry:
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Edycja 14

Postprzez peterhol9 06 kwi 2011, 22:17

To może jednak pozostać przy tej literce B dla wszystkich. No bo tak sobie myślę, że dużo osób moze rzucić się na D i wtedy tracklista będzie mieć taki oto skład:

1. Dj Tiesto - Umc
2. Dj Taucher - Bum
3. Dj Paul van Dyk - Umc
4. Dj Armin van Buuren- Bum
5. Dj ATB - La la
6. Dj Mellod-D vs Dj Magik - At Zostawiłaś mnie (Dj Peterhol9 "Może to i dobrze" mash up) :D :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Edycja 14

Postprzez wasyl 07 kwi 2011, 10:16

hah, no tak :P, więc może w ogóle zrobimy sondę? :D Wolę to, niż sam mam wybierać, bo konkurs minie, a ja będę gdzieś w połowie alfabetu nadal niezdecydowany ;P PS. Niedawno dołączył do nas remique i wrzucał do działu produkcji swojego seta, więc może kolega wystartuje? Zawsze będzie nas więcej...
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Edycja 14

Postprzez Matvel 07 kwi 2011, 11:17

Mam lepszy pomysł. Każdy startujący aby wziąć udział, musi kogoś wkręcić do zabawy. Jako, że ja wkręciłem Pawła na stałe będę zwolniony z tego obowiązku, ale reszta nie :D
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Edycja 14

Postprzez peterhol9 07 kwi 2011, 11:39

ok, wybiera sobie każdy literę sam, robi seta i gitara :) Pora kończyć debaty i zaczynać edycję :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Edycja 14

Postprzez Vibez 07 kwi 2011, 15:00

A jak w przypadku kolaboracji? Jak będzie Kowalski & Nowacki to moge wybrać takie zestawienie do seta na K i na N ? :D
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Edycja 14

Postprzez peterhol9 07 kwi 2011, 19:56

K&N to K&N :) Nie ma Jones & Blank tylko jest Blank & Jones :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Edycja 14

Postprzez Kasper 09 kwi 2011, 9:45

Wypale pewnie i zostane zlinczowany, wyśmiany, wyhejtowany, "wpisz co chcesz", ale czemu by nie zrobić audycji poświęconej klasykom A State Of Trance? Aktualnie obchodzimy 10lecie tej audycji, na dodatek w większości wywodzimy się z forum muzyki trance i nie ma bata każdy z nas słyszał choćby kilka epizodów ASOT? Moja propozycja aby zmixować własne ulubione klasyki z tej audycji. Jednym warunkiem jest to, że track był grany w audycji przynajmniej raz. Wszyscy w jednym stylu zagralibyśmy, odsłuchalibyśmy masę kapitalnych numerów i przypomnieli wiele kapitalnych wspomnień. Czy dany numer był grany, można to sprawdzić na trancenation.com lub astateoftrance.com Co wy na to? Raz można się poświęcić tym bardziej, że temat jest wszystkim znany. W razie problemów z materiałem tudzież jego brakiem służę pomocą. Sama przyjemność przekopywać te stare płyty szukając tych ulubionych numerów!

P.S.

Vibez mixujący w starym stylu bezcenne!
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Edycja 14

Postprzez Matvel 09 kwi 2011, 9:54

Chrzanić ASOT edycja konkretnego gatunku (czyli jak proponujesz trance) jest dla mnie lepszym rozwiązaniem od tego co do tej pory zostało wymyślone.


Choć przyznam się, że set już nagrałem na jedną literę :D
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Edycja 14

Postprzez Kasper 09 kwi 2011, 10:06

Matvel napisał(a):Chrzanić ASOT edycja konkretnego gatunku (czyli jak proponujesz trance) jest dla mnie lepszym rozwiązaniem od tego co do tej pory zostało wymyślone.


Choć przyznam się, że set już nagrałem na jedną literę :D


Jednak obstawiałbym taki Classics Mix... Większość nie słucha już tego gatunku, ale tego typu mix jest w stanie nagrać. Chyba, że pękasz nagrać mix mający coś z ASOT wspólnego :D
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Edycja 14

Postprzez Matvel 09 kwi 2011, 10:12

Kasper napisał(a):Większość nie słucha już tego gatunku, ale tego typu mix jest w stanie nagrać. Chyba, że pękasz nagrać mix mający coś z ASOT wspólnego :D


viewtopic.php?f=36&t=3489
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Edycja 14

Postprzez peterhol9 09 kwi 2011, 19:16

Matvel napisał(a):Choć przyznam się, że set już nagrałem na jedną literę :D
ja też :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Edycja 14

Postprzez peterhol9 09 kwi 2011, 19:41

Kasper napisał(a):Jednak obstawiałbym taki Classics Mix... Większość nie słucha już tego gatunku, ale tego typu mix jest w stanie nagrać. Chyba, że pękasz nagrać mix mający coś z ASOT wspólnego :D
tylko że ASOT nie ma ani nie miał monopolu na trance. Nie wiem na czym miałoby polegać zrobienie Seta z klasyków ASOTu. Chyba tylko na odejściu od produkcji Kaia Tracida. Mozna zrobić Classic mix, ale nie nazywajmy tego ASOT classic mix, bo nie ma metody na wyodrębnienie tego, co należy do ASOTu, a co nie.

Chyba, że komuś chce się sprawdzać tracklisty i szukać czy np. Karen Overtone - Your lovin arms (M. Schulz rmx) było zamieszczone czy nie.
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Edycja 14

Postprzez dj3500 09 kwi 2011, 22:09

Na razie wykorzystamy mój pomysł (a jak :D), widzę jakoś większy entuzjazm. Edycję klasykową zostawimy w pogotowiu na przyszłość.
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Poprzednia strona

Powrót do 14

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości