Vibez - Battle Mix (Luty 2011)

Liquid Drum'n'Bass
16.02.2011 - 20.03.2011

Powrót do 14

Vibez - Battle Mix (Luty 2011)

Postprzez Vibez 05 mar 2011, 16:35

Helloł :)

Dawno mnie tu nie było a pamiętam że lubicie dobre atmosferyczne dramy tak więc wam coś nagrałem. Mam nadzieje że sie spodoba!

Czas: 40:48
Rozmiar: 97mb
Jakość: 320kbps (gdyby było za dużo - w sensie za duży plik - to mówcie, wrzuce mniejszy)

:arrow: http://www.douglashowarth.multimo.pl/ba ... z-luty.mp3

Lista:
1. LM1 - Blue Mountain
2. Seba - Crockett
3. Vice Versa - Spacebridge
4. Parhelia - Not Yellow Yet
5. Dirrrty B - Lets Make Some Love
6. Spor - Overdue
7. Lenzman feat. Jo S - Emeralds
8. Vortex Involute - Acoustic
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Vibez - Battle Mix (Luty 2011)

Postprzez peterhol9 05 mar 2011, 19:28

Moja recka będzie krótka ... :) Niestety Twój set nie porwał mnie, a szkoda. Lubię drumy ale chyba nie te :D Za mało polotu i za mało klimatu w powyższych kompozycjach. Nie znaczy to jednak, że brak jest dobrych numerów: Seba - Crockett, Spor - Overdue i Vortex Involute - Acoustic są bardzo dobre, ale to niestety za mało jak dla mnie.

Technika - very well :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Vibez - Battle Mix (Luty 2011)

Postprzez wasyl 07 mar 2011, 16:18

Vibez, po raz kolejny nagrałeś świetnego seta. Cóż mogę o nim jeszcze powiedzieć? Ano prawie same dobre rzeczy, prócz tego, że materiałowo znałem 7/8 utworów :) Jednak w przypadku atmosfetycznych drumów jestem w stanie w pełni zaakceptować taki stan rzeczy, gdyż nie dość, że jest tego jak na lekarstwo, to jeszcze ostatnimi czasy naprawdę mocno zakorzeniłem się w ów gatunku i ciężko zaskoczyć mnie pod względem brzmienia :). Natomiast jedyny utwór, którego nie znałem wcześniej nosi imo nazwę "powerplay" :P, a w twej trackliście widnieje pod nazwą Spor - Overdue. Doprawdy znakomity. Naprawdę żałuję, że nie zdołałem znaleźć odpowiedniej ilości czasu, by stanąć z Tobą i Matvelem w drumowe szranki :>. Niemniej jednak, co się odwlecze... Albo na przestrzeni dwóch tygodni coś bardzo atmosferycznego, przepełnionego rosyjskim liquidem pojawi się w dziale z setami :). Jeszcze raz gratuluję Vibez, w nagrodę zabiorę Cię na wycieczkę do Katowic, byś mógł w drodze pomęczyć moje uszy ;]
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Vibez - Battle Mix (Luty 2011)

Postprzez PaulCane 17 mar 2011, 13:53

coś mi link nie chcę działać, proszę o wrzutę na inny serwer ;]
PaulCane
Paua
 
Wiek: 30
Skąd: Białystok

Re: Vibez - Battle Mix (Luty 2011)

Postprzez Vibez 17 mar 2011, 15:06

Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Vibez - Battle Mix (Luty 2011)

Postprzez PaulCane 18 mar 2011, 23:49

No i na koniec mamy (a właściwie to mam) Ciebie :D

1. Dobry wałek na intro.
2. Przejście git, utwór też konkretny.
3. jw.
4. Też dobre, ale już nie porywa.
5. Dobry utwór, ale ten niby vocal nieco go psuje IMO
6. Przekozacki ten wałek Spora! \o/
7. Ten wałek też dobry.
8. To też niezłe.

Technicznie jest git, a nawet Pro :D Muzycznie też jest przekozacko. Co do punktów to się jeszcze muszę zastanowić, ale przewiduje miejsce 1-2 ;]
PaulCane
Paua
 
Wiek: 30
Skąd: Białystok

Re: Vibez - Battle Mix (Luty 2011)

Postprzez Kasper 20 mar 2011, 19:07

At first fajne intro...

Swą wypowiedź podzielę na 2 części. Zaczynamy.

mixing

Klasa sama w sobie, o czym dobrze wiesz. Bo wszem i obec wiadomo, że jesteś moim absolutnym numerem 1 jeśli chodzi o styl i sposób mixowania na tym forum. Zrobiłeś to w taki sposób, że momentami nie wiedziałem, który track jest który a to zwykle bardzo dobrze świadczy o mixującym. Przebijasz pod tym względem inne gwiazdy tego forum dj3500, Transiego, wasyla. Maestro.

track selection

Były ciepłe słowa a teraz trochę z północy powieje. wasyl już się o tym przekonał, teraz przekonasz się Ty, To kompletnie nie moja bajka takiego grania, poprostu nie lubię tych numerów. Nie ma w tej muzyce co bym mogło mnie w nią wciągnąć. Oprócz wspomnianego intro nic mnie zbyt nie porwało tu weszło tam wyszło. Byłbyś stracony gdyby nie technika, więc pewno Ci jakieś punkty odpale. Choć z wrażenia ogólnego to jestem na nie.
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Vibez - Battle Mix (Luty 2011)

Postprzez Matvel 21 mar 2011, 17:28

No i teraz mój pobratymiec drumowy. Gatunek ten odkryłem dzięki BM a dokładnie Wasylowi i od tego czasu na bieżąco staram się ogarniać nowości jak i starsze rzeczy. Szkoda że za dużo nowości się nie pojawia, chyba że mam złe źródła. Wracając już do Twojego seta, to znalazły się w nim utwory których nie znałem (3,4). Nie będę ukrywać że nie były to utwory które mnie poskładały. W ogóle zabrakło mi tego czegoś, co nie wiem jak to nazwać. Jest LM1, Seba no i genialny Spor z wokalem, reszta też nie odstaje mocno, ale jest trochę za bardzo w jednym klimacie. Patrząc na swój set nie odnoszę takiego wrażenia, może jest inaczej bo wiadomo co moje to inaczej się słucha, bo są utwory które się najbardziej lubi. Technicznie jest perfekcyjnie i punkty na pewno będą tylko nie wiem jeszcze czy w takiej ilości jaką zakładałem Ci podarować.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Vibez - Battle Mix (Luty 2011)

Postprzez Transi 21 mar 2011, 19:13

Tutaj jest dokladnie tak samo jak w przypadku Matvela - set jest kapitalny! Stroną techniczną nie ma co sobie zawracac głowy (świetnie jak zwykle). Ponownie faworytem jest Seba, zaraz za nim Vice Versa. Dirrrty B całkowicie mnie oczarował :) No rewelacja! Najsłabszym momentem w secie jest "Emeralds". Reszta przepiekna :) Trzeba być "pr0", zeby mixować d'n'b. Szacunken dla was obydwu :)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Vibez - Battle Mix (Luty 2011)

Postprzez Vibez 21 mar 2011, 21:16

Dziękuje Panom za wasze 5 groszy :)
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Vibez - Battle Mix (Luty 2011)

Postprzez Juma 22 mar 2011, 12:27

Technicznie nie bede Ci tu klikal i wybijal czestotliwosci bo sie na tym az tak fest nie znam ;]. Mixing jest PRO.
Muzycznie mialy byc atmosferyczne dramy i sa. I nie jestem sam pewien czy bardziej podoba mi sie battle Matvela czy Twoj. I jeden i drugi maja w sobie to cos. Te sa przepelnione emocjami, klimatem i flow. Pkt ? Moze moze.

Nr4. Really nice! ;]

Pozdrawiam i dzieki
Avatar użytkownika
Juma
 

Re: Vibez - Battle Mix (Luty 2011)

Postprzez Sagi 03 kwi 2011, 20:47

dobra pisalem juz Matvelowi, napisze i tutaj - swietna robote odwaliliscie chlopaki z zaprezentowaniem rzeczy ktore mnie interesuja ale nie ogarniam z szukaniem tjunsow hehe :)

Twoj set idealnie pasuje na rozpoczecie a jego na rozkrecenie :) (wiem powtarzam sie)

Technika git, klimat git, jest gleboko melodycznie po prostu fajnie :)
Na wyroznienie na bank zasluzyl numer 1 ktory idealnie nadaje sie na intro, swietnie wprowadza w klimat! z pewnoscia tez nr 6 robi wrazenie podoba mi sie motyw przewodni :) no i zakonczenie tez zacne w postaci nr 8 swietne spokojne outro ;]

Z numerow ktore mi mniej podeszly, wyroznily sie te ktore mialy w sobie vocal...oj cos mi kiepsko te dnb podchodza w wersjach vocal (z malymi wyjatkami jak np seba z kristy :D)

Tak czy siak porownujac wasze oba miksy..chyba minimalnie twoj wygrywa, tak czy siak oba zostaja na hdd bo takiej muzy maaalooo maam ;]
Avatar użytkownika
Sagi
 

Re: Vibez - Battle Mix (Luty 2011)

Postprzez Rapture 21 kwi 2011, 15:03

Zassane "przez przypadek", przesluchanie na rowerku o zachodzie slonca i... ZNISZCZYLES mnie tym setem! :O KAzdy z numerow trzymal wysoki poziom i wpadal w ucho w tempie natychmiastowym , no ale na takie kawalki jak Seba - Crockett, Spor - Overdue czy koncowe Vortex Involute - Acoustic nie mam slow... po prostu higher state of consiousness i inne oswiecenia czy nirvany! Dzis ide na spacer, kupuje ze 4 piwerka, odpalam Twoj secisz, siedzac na wzgorzu za miastem i krotko mowiac ide sie zacpac muzycznie...

Takze milo mi bylo was poznac.
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL


Powrót do 14

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości

cron