KONSOLE [PS3/XBOX360/...]

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Re: KONSOLE [PS3/XBOX360/...]

Postprzez phantom 15 paź 2011, 21:19

Matvel, ale czy w tym roku wreszcie FIFA nie miała być identyczna na wszystkich platformach? Kiedyś widziałem już jakiś news na ten temat, jednak w 12 grałem tylko na PC, więc trudno mi rozstrzygnąć. Nawet gdyby były wciąż różnice, to moim zdaniem FIFA już jest lepsza od PES-a. Do ideału nadal daleko, mimo że dla wielu FIFA = realizm, a PES = arcade.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: KONSOLE [PS3/XBOX360/...]

Postprzez Juma 16 paź 2011, 9:24

jakby ktos mial ochote machnac spara w PES ( ktory btw jest zawsze lepszy od fify ) na PS3 to give me shout ;]
Avatar użytkownika
Juma
 

Re: KONSOLE [PS3/XBOX360/...]

Postprzez Matvel 16 paź 2011, 9:30

phantom napisał(a):Matvel, ale czy w tym roku wreszcie FIFA nie miała być identyczna na wszystkich platformach?


Nie mam pojęcia, bo od zawsze jestem pc'towcem. Dlatego też od wielu już lat istnieje dla mnie pes, choć w tym roku w fife zagrałem parę meczy i może do niej jeszcze wrócę. Na razie czekam mnie master league Borussia.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: KONSOLE [PS3/XBOX360/...]

Postprzez phantom 16 paź 2011, 15:33

Juma napisał(a):ktory btw jest zawsze lepszy od fify

Dlaczego tak sądzisz? Osobiście grałem w PES-a od 6-tki do 2010. Czasy 4 i 5 to w moim przypadku akurat przerwa w grach sportowych. 6-tkę wspominam chyba jako najlepszą grę piłkarską (duża w tym zasługa Superpatcha). Z kolejnymi edycjami seria straciła jednak moim zdaniem na dynamice zmian. W zeszłym roku wprowadzili kilka ciekawych zmian w grze ofensywnej, ale za to w obronie mogłem na 5. poziomie przebiec Seedorfem pół boiska i strzelić z 20m (linia obrony cały czas się cofała).

FIFĄ się nie zachwycam, grafika jest archaiczna, ten cały system Personality+ przereklamowany (w PES było to wcześniej i bardziej rozbudowane), ale chyba więcej się dzieje z roku na rok.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: KONSOLE [PS3/XBOX360/...]

Postprzez Humulus 22 sty 2012, 18:01

Ale bym zagrał w nowego Wipeouta. Już samo intro ryje beret:
http://www.youtube.com/watch?v=bNq8lqUhoV0&feature=player_embedded
Obrazek
Avatar użytkownika
Humulus
 
Wiek: 42
Skąd: Tomaszów Lub.

Re: KONSOLE [PS3/XBOX360/...]

Postprzez sector 08 lut 2012, 11:45

Moglby mi ktos przyblizyc jak wyglada rozgrywka online w PES'ie 2012? Dostalem ostatnio PS3 z gra Uncharted 3 i chetnie bym ja wymienil na PES'a :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: KONSOLE [PS3/XBOX360/...]

Postprzez Matvel 08 lut 2012, 18:10

Wygląda bardzo dobrze :D prawie od samej premiery cisnę. Tylko, że na PC. Sprecyzuj pytanie.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: KONSOLE [PS3/XBOX360/...]

Postprzez sector 08 lut 2012, 21:51

Na czym polega tryb online. Jak to działa. Bo zastanawiam się czy zostawić sobie PS3 czy sprzedać. Jeśli miałbym grać to tylko w zasadzie w PES 2012 i Tekken'a. Reszta jakoś mnie nie bawi, chyba wyrosłem już dawno z gier.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: KONSOLE [PS3/XBOX360/...]

Postprzez Matvel 08 lut 2012, 23:19

To do wyboru są mecze towarzyskie, pojedyncze mecze rankingowe (1vs1 albo 2vs2). Są co godzina turnieje, z czego dwa razy dziennie są turnieje dywizji (dywizji jest 5 i według rankingu ludzie są podzieleni). Jest Master League Online, masz skład lewusów i zbierasz kasę na kupno dobrych graczy - tryb do poprawy bo ciężko wygrywać z typami co już mają skład składający się z kombinacji realu, barcy i milanu. I jeszcze jest tryb grania jednym zawodnikiem, ostatnio dla zabawy właśnie w niego sobie pykam. Ogólnie wygląda to zadziwiająco dobrze (pierwszy raz mam org.).
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: KONSOLE [PS3/XBOX360/...]

Postprzez sector 09 lut 2012, 9:27

Pewnie weekend zweryfikuje czy zostanie PS3 czy też sprzedam. Dzięki za naświetlenie mi tematu Matvel!
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: KONSOLE [PS3/XBOX360/...]

Postprzez Juma 09 lut 2012, 11:57

ps3, pes 2011 i Master League, w nic innego nie cisne, chociaz tekken 6 i gran turismo 5 wjezdzaja soon ;]
Avatar użytkownika
Juma
 

Re: KONSOLE [PS3/XBOX360/...]

Postprzez sector 09 lut 2012, 14:06

2011? :-o Może w takim razie pożyczę od kumpla i zobaczę co z tego będzie. Tekken'a 6 mam już dziś w domu więc ocenie gameplay online :) Ostatnio ściągnąłem demo Mortala, to taka bieda, że wyłączyłem z miejsca :D
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: KONSOLE [PS3/XBOX360/...]

Postprzez Humulus 09 lut 2012, 14:56

Mi z tytułów na PS3 podeszły tylko obie części Bioshocka (+ dodatek Minerva's Den) i Wipeout HD Fury. Sprzedałem to cholerstwo kilka miesięcy temu.
Obrazek
Avatar użytkownika
Humulus
 
Wiek: 42
Skąd: Tomaszów Lub.

Re: KONSOLE [PS3/XBOX360/...]

Postprzez sector 09 lut 2012, 15:28

Rozumiem, że pozbyłeś się całkiem konsoli, czy masz xbox'a?
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: KONSOLE [PS3/XBOX360/...]

Postprzez Humulus 09 lut 2012, 15:44

Na X-a 360 to już zupełnie nic nie widziałem dla siebie. Poza tym na forach straszyli wysoką awaryjnością owego sprzętu. Zresztą co tu dużo gadać - PS3 też podobno padają jak muchy po roku użytkowania. Mnie do zakupu PS3 przekonał Wipeout HD. Sprawdziłem parę wysoko ocenianych hiciorów, jak Dead Space, Uncharted itp. ale płacić prawie 200 zeta za grę, którą można skończyć w 2 dni to lekkie przegięcie. Pozbyłem się konsoli nim zdążyła się popsuć - może jeszcze raz ją kiedyś zakupię jak mocno stanieje, gdyż zaintrygowały mnie nadchodzące Max Payne 3 i Hitman Absolution oraz port Wipeout 2048 z PSVita.
Obrazek
Avatar użytkownika
Humulus
 
Wiek: 42
Skąd: Tomaszów Lub.

Re: KONSOLE [PS3/XBOX360/...]

Postprzez sector 09 lut 2012, 20:24

aha... ja własnie dostałem od kolegi Tekken'a 6, Gran Turismo 5 i God of War 3. Zobaczę co to jest warte. W tekkenie właśnie dojechałem kolesia co miał 4 tys wygranych gier o.O
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: KONSOLE [PS3/XBOX360/...]

Postprzez phantom 10 lut 2012, 15:50

Humulus napisał(a):Na X-a 360 to już zupełnie nic nie widziałem dla siebie. Poza tym na forach straszyli wysoką awaryjnością owego sprzętu. Zresztą co tu dużo gadać - PS3 też podobno padają jak muchy po roku użytkowania. Mnie do zakupu PS3 przekonał Wipeout HD. Sprawdziłem parę wysoko ocenianych hiciorów, jak Dead Space, Uncharted itp. ale płacić prawie 200 zeta za grę, którą można skończyć w 2 dni to lekkie przegięcie. Pozbyłem się konsoli nim zdążyła się popsuć - może jeszcze raz ją kiedyś zakupię jak mocno stanieje, gdyż zaintrygowały mnie nadchodzące Max Payne 3 i Hitman Absolution oraz port Wipeout 2048 z PSVita.

Kupiłem bratu używanego xboksa 360 blisko dwa lata temu i żadnych problemów jak na razie. Trzeba po prostu wybrać z dobrej serii i nie pękać :). Z kolei Uncharted mój kolega kupił z drugiej ręki w jakimś sklepie w Poznaniu. Potem może im odsprzedać / wymienić.

Z gier wydanych na wyłączność na PS 3 chciałbym zagrać chyba tylko w Gran Turismo 5, ale na tej kierownicy:

chociaż mogłaby być wymiaru samochodowej.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: KONSOLE [PS3/XBOX360/...]

Postprzez Humulus 10 lut 2012, 16:26

No jasne, że można się bawić w kupowanie używek - też tak w większości przypadków robiłem. Nie zmienia to faktu, że sztandarowe tytuły na PS3 to graficzne fajerwerki (znowu wymienię serię Uncharted) pozwalające jednak na śmiesznie krótką rozrywkę i niewielką swobodę. Takie tytuły nie są moim zdaniem warte nawet połowy swojej ceny. Nie twierdzę, że jest tak ze wszystkimi tytułami ale z gier, które miałem okazję sprawdzić, na dłużej wciągnęły mnie tylko obydwa Bioshocki i pal licho jakość konwersji z PC (koszmarnie rozmyte tekstury i rwąca animacja przy większych zadymach, których znacząco nie poprawiał nawet ściągnięty patch), skoro gra onieśmielała rozbudowaniem rozgrywki i możliwościami upgradowania postaci (o rewelacyjnej fabule i klimacie nawet już nie wspominam). Zresztą to co się porobiło z grami najlepiej odzwierciedla poniższy obrazek:
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Humulus
 
Wiek: 42
Skąd: Tomaszów Lub.

Re: KONSOLE [PS3/XBOX360/...]

Postprzez phantom 10 lut 2012, 19:28

Masz rację, "Bioshock" też zrobił na mnie wrażenie. W drugą część nie grałem, ale pierwszej trudno było się oprzeć. Z tego, co wychodzi obecnie, to właściwie śledzę tylko tytuły Bioware ("Fallout 3" i "New Vegas" znacząco się różniły od jedynki i dwójki, ale klimat pozostał), czasem sportowe (tu akurat wciąż jest postęp nie tylko graficzny - NBA 2k12 mnie powaliło, a pamiętam jeszcze NBA '98 :D). Z FPS-ów poza "Bioshockiem" grałem ostatnio tylko w Battlefield Bad Company 2 w MP i mimo początkowych oporów w końcu się przyzwyczaiłem, choć żałuję, że nie ma żadnych popularnych strzelanek w starym dobrym stylu Q3 czy RTCW: ET. Ciekawe, ile ostatecznie będzie warte "Diablo III".
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: KONSOLE [PS3/XBOX360/...]

Postprzez sector 10 lut 2012, 20:38

phantom napisał(a): Q3

Quake Live.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości

cron