Arty Essential Mix 11-02-2012

!

Powrót do Sety

Arty Essential Mix 11-02-2012

Postprzez ant 14 lut 2012, 2:27

Mila niespodzianka byla informacja o tym ze Arty zagra w najnowszym Essential Mixie. Serdecznie polecam, szczegolnie tym ktorzy juz od Trance odeszli!

01. Paul van Dyk feat. Sue Mclaren – We Come Together (Arty Remix) [Vandit]
02. Arty, Matisse & Sadko – Trio [Axtone]
03. M-3ox feat. Heidrun – Beating Of My Heart (Matisse & Sadko Remix) [Heat]
04. Dirty South & Those Usual Suspects feat. Erik Hecht – Walking Alone (Arty Remix) [Phazing]
05. Ivan Gough & Feenixpawl feat. Georgi Kay – In My Mind (Axwell Mix) [Axtone]
06. Arty & Mat Zo – Mozart [Anjunabeats]
07. Arty feat. Tania Zygar – The Wall (Arty Remode) [Enhanced]
08. Chris Lake – Sundown [Ultra] w/ ID (27min)
09. Evol Waves – Funkytown [Oxygen]
10. Mat Zo – It’s Yours [Anjunabeats]
11. Dirty South & Thomas Gold feat. Kate Elsworth – Eyes Wide Open [Phazing]
12. Massive Attack – Teardrop (Bart Claessen & Tom Fall Bootleg) [White Label]
13. Kyau & Albert – Be There 4 U (Mat Zo Remix) [Euphonic] w/ Daft Punk – One More Time [Virgin]
14. Michael Woods feat. Duvall – Last Day On Earth [Diffused] w/ Morgan Page Feat. Lissie – The Longest Road [Nettwerk]
15. Knife Party – Tourniquet [Earstorm]
16. Dubvision – All By Myself [Spinnin]
17. Kyau & Albert – Are You Fine? (Arty Remix) [Euphonic]
18. Sebastian Ingrosso & Alesso – Calling (Instrumental Mix) [Refune] w/ Arty & Mat Zo – Rebound [Anjunabeats]
19. D-Mad – She Gave Happiness (Arty Remix) [Enhanced] w/ Above & Beyond feat. Richard Bedford – Sun And Moon [Anjunabeats]
20. Adam K & Duro The Third – Daun’t Kick My Bag Bitch [Hotbox] w/ Daft Punk – Harder Better Faster Stronger (Acappella) [Virgin]
21. Arty – Around The World [Anjunabeats]
22. M83 – Midnight City (Eric Prydz Private Remix) [White Label]
23. Arty – Kate [Anjunabeats]
24. Coven – Wake You Up [White Label]
25. Ferry Corsten – Punk (Arty ‘Rock-n-Rolla’ Remix) [Flashover]
26. Moonbeam – Hate Is The Killer (Arty Remix) w/ Pendulum – The Island (Acappella) [Earstorm]
27. Eric Prydz – 2Night [Pryda] w/ Above & Beyond pres. OceanLab – Breaking Ties [Anjunabeats]
28. OceanLab feat. Justine Suissa - Satellite [Armada] w/ Mat Zo – Synapse Dynamics (Arty Remix) [Anjunabeats]
29. Armin van Buuren feat. Sharon Den Adel – In And Out Of Love [Armada]

http://www10.zippyshare.com/v/25318517/file.html

pozdr,
Ant
Obrazek
Afterforest
Avatar użytkownika
ant
 
Wiek: 35
Skąd: Skierniewice/Wrocław

Re: Arty Essential Mix 11-02-2012

Postprzez Matvel 14 lut 2012, 20:28

ant napisał(a):Serdecznie polecam, szczegolnie tym ktorzy juz od Trance odeszli!


A mogę wiedzieć z jakiego powodu? Z tego co słyszałem tego pana to dla mnie zasługuje na miano najbardziej wypromowanego beztalencia i między innymi utwory jego autorstwa przekonały mnie do ostatecznej rozłąki z trance obecnych czasów.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Arty Essential Mix 11-02-2012

Postprzez Stuku 07 mar 2012, 0:43

Matvel napisał(a):
ant napisał(a):Serdecznie polecam, szczegolnie tym ktorzy juz od Trance odeszli!


A mogę wiedzieć z jakiego powodu? Z tego co słyszałem tego pana to dla mnie zasługuje na miano najbardziej wypromowanego beztalencia i między innymi utwory jego autorstwa przekonały mnie do ostatecznej rozłąki z trance obecnych czasów.


Hmmm powiedzmy miał swoje lepsze numery, ale nie umiem do dziś dnia zrozumieć jego fenomenu.

Swą drogą już wiem jak będzie wyglądała jego kariera.

Starsi słuchacze pamiętają pewnie kogoś takiego jak Vadim Zhukov.

http://www.youtube.com/watch?v=9wt--QCPmJk

Ten utwór grali prawie wszyscy DJ na świecie, zapowiadali mu karierę tak samo wielką jak Tiesto, Van Buuren itp.
Dzisiaj zapytałbym kto to jest ? wątpię że 2/10 osób będą wiedzieć. Za parę lat chętnie zapytam kto to Arty ? Odpowiedź :mrgreen:
Obrazek
Avatar użytkownika
Stuku
 


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości

cron