Przenosne odtwarzacze MP3

Dział poświęcony sprzętowi do produkcji oraz miksowania.

Powrót do Hardware

Re: Przenosne odtwarzacze MP3

Postprzez xymek 18 sty 2009, 14:35

Obecnie mam SONY - S739F - maly, poreczny, bardzo dobra jakosc dzwieku, bardzo dobre dolaczone sluchawki, 16 GB pojemnosci, Noise Canceling - ktory o dziwo naprawde dziala :)...ogolnie polecam wygral u mnie konkurancje z gadzeciasty Itouchem... :]
Obrazek
Avatar użytkownika
xymek
 
Wiek: 43
Skąd: Warszawa

Re: Przenosne odtwarzacze MP3

Postprzez sector 18 sty 2009, 14:45

xymek napisał(a):Obecnie mam SONY - S739F - maly, poreczny, bardzo dobra jakosc dzwieku, bardzo dobre dolaczone sluchawki, 16 GB pojemnosci, Noise Canceling - ktory o dziwo naprawde dziala :)...ogolnie polecam wygral u mnie konkurancje z gadzeciasty Itouchem... :]


Kiedys tez mialem jeden z tych modeli, ale wczesniejszy i 8GB. Tez sie zgadzam ze Sony daje naprawde dobre sluchawki do swoich odtwarzaczy. Ja dostalem EX82 ktore sa calkiem niezle jak na standardowe sluchawki dolaczane do odtwarzacza.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Przenosne odtwarzacze MP3

Postprzez Monisia 22 sty 2009, 10:20

Obrazek
kiedyś się dorobię :) bardzo mi się widzi wygląd i bajery jakie posiada :)
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Przenosne odtwarzacze MP3

Postprzez Monisia 22 sty 2009, 12:15

Nob3L napisał(a):A żarcie też robi? :gimmefood:
cieszyłabym się z tej full opcji :D
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Przenosne odtwarzacze MP3

Postprzez Rapture 22 sty 2009, 15:00

Ja ostatnio zakupilem sobie iriver e100
Obrazek
4 GB, calkiem, nawet fajna jakosc dzwieku ( w porownaniu z moja poprzednia mp3jka )tylko troche za cichy jest. Ale ogolnie brak mi w player'ach mocnego pierdolniecia (pomijajac odtwarzacz w k750i, tylko tam z kolei latwo o przestery przy glosnym sluchaniu) :P
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Przenosne odtwarzacze MP3

Postprzez sector 22 sty 2009, 18:11

Monisia napisał(a):kiedyś się dorobię :) bardzo mi się widzi wygląd i bajery jakie posiada :)

teraz zalezy o ktorej wersji piszesz. Jesli chodzi Ci o wersje starsze 60-30gb to w sumie spoko. 80 chyba tez bo w miare maly jest. Jednak te nowe 160 itp. sa mega grube :/ widac ze nie mieli mniejszego dysku to pewnie zastosowali 2 taleze. Niesety jak dla mnie z tego wzgledu ze jest gruby/ciezki odpada jako player. Kiedys mialem wersje 60gb Video i naprawde dawal rade! Jednak iPody maja zajebista wade. Chodzi dokladnie o ich tyl, ktory zajebiscie sie rysuje. CHcac nie chcac z lusterka po jakims czasie zrobi sie porysowany plastik i bedzie mocno denerwowal, a przynajmniej mnie denerwowal.

Nob3L napisał(a):Ja nie przepadam za takimi bajerami, szmerami i fafa-rafa.

To znaczy jakimi? Odtwarzanie mp3 i video? No tak normalny nie bajerzasty odtwarzacz nie posiada opcji odtwarzania video i mp3 i zapewne tez nie ma ekranu :|

Przeciez on nie ma zadnych bajerow. To najzwyklejszy odtwarzacz z dyskiem twardym zamiast pamieci flash.

Rapture napisał(a):Ja ostatnio zakupilem sobie iriver e100

Czytalem o nim troche ostatnio i ludzie sie wypowiadaja ze ma naprawde dobry dzwiek. Czytalem tez ze ma wbudowane glosniki! Jak sie sprawuja? Podobno w nowym modelu e150/e200 maja z nich zrezygnowac i dac aluminiowe obudowy. O ile sie nie myle masz tam tez slot na karty?
Tak przy okazji, jak oceniasz jakosc wykonania? Nigdy nie mialem stycznosci z zadnym iriverem.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Przenosne odtwarzacze MP3

Postprzez Rez 25 sty 2009, 16:37

ja zawsze mialem odtwarzacze od IRiver albo IAudio(aka Cowon)
Pierwszym moim nabytkiem byl Iriver ifp 795. Fajna zabawka z 256 mb pamieci:P Pozniej przyszedl czas na 2 GB Irivera u10. W tej chwili mam Cowon D2.

W piatek nadjedzie do mnie nowy Cowon a mianowicie model S9 Zobacz plus Sluchaweczki

i wszystko powinno bardzo ladnie grac:)
Avatar użytkownika
Rez
 
Wiek: 37
Skąd: Wroclaw/Londyn

Re: Przenosne odtwarzacze MP3

Postprzez sector 25 sty 2009, 21:33

zainteresowal mnie zajebiscie ten cowon panie rezyserze :D musze go blizej obadac, skontaktuje sie z Toba jak bedziesz go mial. Wszystko pieknie ladnie, sluchawki na wypasie, odtwarzacz tez, teraz potrzebujesz porzadnych plikow mozycznych. Jak fpyte ze on odtwarza flaci o/ tylko lipa imo ze nie ma slotu na karty pamieci :/
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Przenosne odtwarzacze MP3

Postprzez Rez 25 sty 2009, 21:39

teraz mam 4 GB odtwarzacz plus 8 GB karta i jeszcze nie udalo mi sie zblizyc do limitu:) 16GB powinno wystarczyc, szczegolnie jezeli masz czesty dostep do komputera/laptopa wtedy nie powinno byc zadnego problemu. Dobre w tym S9 jest to, ze wiekszosc filmow powinno dzialac po prostym drag&drop, bez zadnego konwertowania itp. No i wyswietlacz jest jakis specjalny, nie rozumiem o co w nim chodzi ale wyglada ladnie;) jak przyjdzie to dam znac, trzeba czekac do piatku;/ (zapewne jak sie zobacyzmy tego 28 ego to go zobaczysz, odtwarzacz oczywiscie;))
Avatar użytkownika
Rez
 
Wiek: 37
Skąd: Wroclaw/Londyn

Re: Przenosne odtwarzacze MP3

Postprzez Rapture 25 sty 2009, 21:54

sector napisał(a):Czytalem o nim troche ostatnio i ludzie sie wypowiadaja ze ma naprawde dobry dzwiek. Czytalem tez ze ma wbudowane glosniki! Jak sie sprawuja? Podobno w nowym modelu e150/e200 maja z nich zrezygnowac i dac aluminiowe obudowy. O ile sie nie myle masz tam tez slot na karty?
Tak przy okazji, jak oceniasz jakosc wykonania? Nigdy nie mialem stycznosci z zadnym iriverem.

A wiec - dzwiek faktycznie jest dobry, w porownaniu z moja poprzednia mp3 (Samsung YP-U1), jak sie wszystko fajnie wyreguluje to gra bardzo ladnie, niemniej jak juz mowilem wzmacniacz w mp3jce jest dosyc slaby (przy skali 40 slucham na 30 - 33, jak jestem pijany to na ogol max :D ). Glosnikami nie ma co sobie glowy zawracac - sa slabsze niz w moim SE k750i. Slot na karty owszem jest. Nie korzystalem jeszcze ale kto wie, moze w przyszlosci sie przyda. Jakosc wykonania bardzo wysoka. Ogolnie jak za 270 zl zakup calkiem fajny. Tylko takiego swietnego podbicia bassu jak w produktach od Sony (chocby moim telefonie) brak :(
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Przenosne odtwarzacze MP3

Postprzez Monisia 27 sty 2009, 22:25

sector napisał(a):iPody maja zajebista wade. Chodzi dokladnie o ich tyl, ktory zajebiscie sie rysuje. CHcac nie chcac z lusterka po jakims czasie zrobi sie porysowany plastik i bedzie mocno denerwowal, a przynajmniej mnie denerwowal.

dokładnie, ale można temu zapobiec, przecież wystarczy zainwestować w etui
Obrazek
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Przenosne odtwarzacze MP3

Postprzez sector 27 sty 2009, 22:30

Monisia napisał(a):dokładnie, ale można temu zapobiec, przecież wystarczy zainwestować w etui

i powiedz jak to wyglada?

jak gowno w lesie haha! Panie daj pan spokoj.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Przenosne odtwarzacze MP3

Postprzez Monisia 27 sty 2009, 22:41

sector napisał(a):
Monisia napisał(a):dokładnie, ale można temu zapobiec, przecież wystarczy zainwestować w etui

i powiedz jak to wyglada?

jak gowno w lesie haha! Panie daj pan spokoj.

jest wiele innych etui które są i bardzo ładne i dobrze się prezentują ja tylko podałam przykład... :roll:
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Przenosne odtwarzacze MP3

Postprzez sector 27 sty 2009, 23:04

i tak Ci sie porysuje, uwierz mi. Pozatym nie po to placisz 1k zl za odtwarzacz zeby porysowal Ci sie odrazu w dniu zakupu. Czy tego chcesz czy nie. Troche niesmaczny zart ze strony producenta.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Przenosne odtwarzacze MP3

Postprzez Rapture 28 sty 2009, 22:07

Porysowany czy nie, wazne by ladnie gral i by sie nic nie psulo ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Przenosne odtwarzacze MP3

Postprzez sector 28 sty 2009, 23:19

Rapture napisał(a):Porysowany czy nie, wazne by ladnie gral i by sie nic nie psulo ;)

wiec uwazasz ze jak sie porysuje z tylu bo tak juz zostal z dupy zrobiony to nie psuje sie? Jesli placisz za produkt 1000zl a on sie rysuje juz po wyjeciu z pudelka czy przy wkladaniu/wyciaganiu z etui to dalej jest wszystko ok?
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Przenosne odtwarzacze MP3

Postprzez Cortinez 29 sty 2009, 0:54

a sa nieprzenosne playery mp3? :roll:
Avatar użytkownika
Cortinez
 
Wiek: 34
Skąd: Polkowice

Re: Przenosne odtwarzacze MP3

Postprzez sector 29 sty 2009, 1:02

Cortinez napisał(a):a sa nieprzenosne playery mp3? :roll:

a co nie ma?
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Przenosne odtwarzacze MP3

Postprzez tymek 29 sty 2009, 9:11

Cortinez chcial zablysnac, ale jemu tez nie poszlo :D
Avatar użytkownika
tymek
 

Re: Przenosne odtwarzacze MP3

Postprzez Cortinez 29 sty 2009, 14:22

no to mi pokazcie, bo jakos nie moge sobie tego wyobrazic :)

bo chyba nie mowicie o wirzach czy magnetofonach z opcja odtwarzania plyt mp3 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Cortinez
 
Wiek: 34
Skąd: Polkowice

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hardware

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości

cron