Offtopic

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Offtopic

Postprzez Boguś 12 gru 2008, 15:20

No to zaczynamy i ten temat, To na poczatek:

Oto jak dziala B! :

Masz zakaz wstępu na forum !

Na swoim koncie masz ostrzeżeń: 1 o łącznej wartości: 4. Wartość po której użytkownik jest banowany to: 4

Ostatnie ostrzeżenie dostałeś: 15:15
Powód: Spam.


Bo rozeslalem bodajze 3 prywatne wiadomosci do znajomych z linkiem do nowego forum :]

Parówa z niego i tyle :]
Lotnictwo można pokochać jak kobietę. Nasza ukochana jest tą najwspanialszą, jedyną, najpiękniejszą. Kobiety bardzo często nie lubią maszyn latajacych, czują w nich konkurentki... I może słusznie...
Avatar użytkownika
Boguś
 
Wiek: 39
Skąd: Łowicz/Warszawa

Re: Offtopic

Postprzez indecentnoise 12 gru 2008, 15:36

lol, to on grzebie w wiadomosciach innych userow? :o
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Offtopic

Postprzez bAchoR 12 gru 2008, 15:38

Też dostałem bana xD
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Offtopic

Postprzez Boguś 12 gru 2008, 15:39

Na to chyba wychodzi slabo? Johnny, Kubo, bachor tak samo po bandzie ..
Lotnictwo można pokochać jak kobietę. Nasza ukochana jest tą najwspanialszą, jedyną, najpiękniejszą. Kobiety bardzo często nie lubią maszyn latajacych, czują w nich konkurentki... I może słusznie...
Avatar użytkownika
Boguś
 
Wiek: 39
Skąd: Łowicz/Warszawa

Re: Offtopic

Postprzez Kubo 12 gru 2008, 15:49

Widze ze nie jestem sam <banan>... Ale kurwa czytac czyjes pirvy ? :| zanua
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Offtopic

Postprzez indecentnoise 12 gru 2008, 15:56

o i nawet badzio dostal banana hahaha madness
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Offtopic

Postprzez Boguś 12 gru 2008, 16:06

Badzio juz wczesniej mial :> ale to nie zmienia faktu ze mikolaj bardzo hojny na swieta. Teraz to i tak juz kij mu w odbyt niech siedzi tam sobie sam :]
Lotnictwo można pokochać jak kobietę. Nasza ukochana jest tą najwspanialszą, jedyną, najpiękniejszą. Kobiety bardzo często nie lubią maszyn latajacych, czują w nich konkurentki... I może słusznie...
Avatar użytkownika
Boguś
 
Wiek: 39
Skąd: Łowicz/Warszawa

Re: Offtopic

Postprzez dj3500 12 gru 2008, 16:51

indecentnoise napisał(a):lol, to on grzebie w wiadomosciach innych userow? :o

no właśnie, to gorzej niż smutne
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Offtopic

Postprzez badzio 12 gru 2008, 19:28

badzio to już dostał bana z pół roku temu :) o łącznej wartości 7 czy 8, nie pamiętam już :P

Ale największe show było, kiedy założyłem sobie alterkonto, a w mailu uzasadniającym decyzję usunięcia mojego alterkonta dostałem info, że... mam gnić :D

W sumie fajne czasy były. Szkoda tylko, że osoby, które na jakiś sposób tworzyły historię i nadawały tamtemu forum charyzmy, mają tam teraz ewidentnie przejebane za przeproszeniem. Oczywiście nie mówię o sobie, ale i tak każdy doskonale wie o co mi chodzi.

Oraz dzieki za info o tym forum. Na pewno coś skrobnę od czasu do czasu.
Oraz, kim jest nobel? :>
badzio
 
Wiek: 36
Skąd: Bydgoszcz/Fordon

Re: Offtopic

Postprzez sector 12 gru 2008, 19:59

indecentnoise napisał(a):o i nawet badzio dostal banana hahaha madness


this is madness? this is Forum Muzyki Tanecznej :lol:
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Offtopic

Postprzez TBk2000 12 gru 2008, 19:59

Ten koles jest juz tak zdesperowany, ze sam nie wie co ma z tym profesjonalnym radio/forum zrobic :mrgreen:. Ogolnie to z tego miejsca go serdecznie pozdrawiam i zycze dalszych sukcesow w rozwoju forum, radia, a w szczegolnosci rozwoju umyslowego :mrgreen:.

<muza> "..tanczymyyy walcaa, walczyka.. na biaaalej sali.. w pokoju bez klamekkk..." <muza>
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Offtopic

Postprzez sector 12 gru 2008, 20:03

haha Tomek jak zwykle w formie :D 8-)
badzio napisał(a):badzio to już dostał bana z pół roku temu :) o łącznej wartości 7 czy 8, nie pamiętam już :P

Ale największe show było, kiedy założyłem sobie alterkonto, a w mailu uzasadniającym decyzję usunięcia mojego alterkonta dostałem info, że... mam gnić :D

W sumie fajne czasy były. Szkoda tylko, że osoby, które na jakiś sposób tworzyły historię i nadawały tamtemu forum charyzmy, mają tam teraz ewidentnie przejebane za przeproszeniem. Oczywiście nie mówię o sobie, ale i tak każdy doskonale wie o co mi chodzi.

Oraz dzieki za info o tym forum. Na pewno coś skrobnę od czasu do czasu.
Oraz, kim jest nobel? :>


Badzio, dokladnie tak jak piszesz. Szkoda ze forum zostalo oddane w jego wadanie. Bo jak widac, to jest poprostu za duzo wladzy dla niego i przewraca sie. Juz Johnny mial racje mowiac ze przesadza i jeset jedyna sluszna koncepcja, ktora on zalozy z gory. Nie bylo TOTYa bo nie mial sie nim kto zajac, bo nikt juz mu nie chce pomagac przy forum. Tylko on to robi, a ze nie ma czasu to praktycznie nic nie robi. Kraza plotki ze zbiera haracze od dresow w postaci zegarkow. ("czesc jestem b! i oddaj zegarek).
Forum zeszlo na psy i to jest smutne bo troche czasu sie tam spedzilo. No ale miejmy nadzieje ze tutaj jakos nam sie uda to rozruszac troche. Moze bedzie jak za starych dobrych czasow. Szkoda tylko ze nie beda tutaj pisac wszyscy userzy z FMT, no ale nie mozna miec wszystkiego.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Offtopic

Postprzez indecentnoise 12 gru 2008, 21:01

lol napisalismy dzis przez 2 godziny wiecej postow niz fmt przez ostatni tydzien xD
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Offtopic

Postprzez Kubo 12 gru 2008, 21:03

No to tylko swiadczy o tym co sie teraz dzieje na forum B ;)
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Offtopic

Postprzez Boguś 12 gru 2008, 21:09

indecentnoise napisał(a):lol napisalismy dzis przez 2 godziny wiecej postow niz fmt przez ostatni tydzien xD


Tak jak wczoraj pisalem ;) Tyle czasu w Klatce B kazdy sie wyszumiec chce :D Dzis to na FMT chyba nikt nic nie napisal tzn przynajmniej do 15:15 kiedy to jeszcze oficjalnie nie bylem zbanowany :lol:
Lotnictwo można pokochać jak kobietę. Nasza ukochana jest tą najwspanialszą, jedyną, najpiękniejszą. Kobiety bardzo często nie lubią maszyn latajacych, czują w nich konkurentki... I może słusznie...
Avatar użytkownika
Boguś
 
Wiek: 39
Skąd: Łowicz/Warszawa

Re: Offtopic

Postprzez badzio 12 gru 2008, 21:41

sector napisał(a):No ale miejmy nadzieje ze tutaj jakos nam sie uda to rozruszac troche. Moze bedzie jak za starych dobrych czasow. Szkoda tylko ze nie beda tutaj pisac wszyscy userzy z FMT, no ale nie mozna miec wszystkiego.


Forum Muzyki Elektronicznej - fajnie. Ale trzeba określić na czym wam teraz zależy najbardziej. Czy na tym, żeby tworzyć tutaj małe forum w zaufanej strefie (czyt. stara ekipa z fmt) czy stworzyć coś większego? Jeśli to drugie, to przede wszystkim, nie można się ograniczać tylko do trance'u i przydałby się ogólny podział na gatunki, dzięki czemu na pewno przybyłoby trochę userów 'zza miedzy'. Chodzi mi o zwykły, podstawowy podział. Góra 5, 6 for. Np. trance, techno, elektro, dnb/breakbeat, psychedelic/goa, inne. I dla przykładu w dziale techno można by nawijać o acid, detroit, schranz itd. W dziale inne o ambient, trip hop, big beat itd., trance - uk, uplifting, tech itd. itd. itd. I teraz pytanie - zamykamy się między sobą i stawiamy na trance czy tworzymy FME?
badzio
 
Wiek: 36
Skąd: Bydgoszcz/Fordon

Re: Offtopic

Postprzez sector 12 gru 2008, 22:20

no w sumie masz racje Bodzio, trzeba raczej obadac to i tak jak chca ludzie zrobic. Zaufane forum fajne, ale duze tez fajne. Tylko gdzie i jak bedzie lepiej, :roll:
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Offtopic

Postprzez pickars 12 gru 2008, 23:16

A mi się podoba jedna rzecz - wolność. Jak się wchodziło na revolusic.com to zawsze trzeba było się 100 razy zastanowić zanim człowiek coś napisze. Bo albo mogli się przyczepić do kropki, albo do przecinka, albo do offtopicu (chociaż np 2 posty wyżej też był offtopic, a tylko nasz post ginął). A tutaj tego nie ma. I tak mam nadzieję zostanie :)
Avatar użytkownika
pickars
 
Wiek: 36
Skąd: Warsaw

Re: Offtopic

Postprzez sector 12 gru 2008, 23:18

taki jest plan mowiac szczerze, luzne forum o muzyce. Takie samo jak na poczatku bylo FMT! jednak to nie jest kopia fmt a ogolnie forum o muzyce. Plan jest taki ze ma byc luznie, ale wiadomo tez ze luz ma swoje granice :) ale nie sadze aby ktos je przekroczyl. Jak to bylo w filmie "Jestesmy normalni, nie bedzie zadnych udziwnien" :D
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Offtopic

Postprzez bAchoR 13 gru 2008, 8:55

badzio napisał(a):Forum Muzyki Elektronicznej - fajnie. Ale trzeba określić na czym wam teraz zależy najbardziej. Czy na tym, żeby tworzyć tutaj małe forum w zaufanej strefie (czyt. stara ekipa z fmt) czy stworzyć coś większego? Jeśli to drugie, to przede wszystkim, nie można się ograniczać tylko do trance'u i przydałby się ogólny podział na gatunki, dzięki czemu na pewno przybyłoby trochę userów 'zza miedzy'. Chodzi mi o zwykły, podstawowy podział. Góra 5, 6 for. Np. trance, techno, elektro, dnb/breakbeat, psychedelic/goa, inne. I dla przykładu w dziale techno można by nawijać o acid, detroit, schranz itd. W dziale inne o ambient, trip hop, big beat itd., trance - uk, uplifting, tech itd. itd. itd. I teraz pytanie - zamykamy się między sobą i stawiamy na trance czy tworzymy FME?


Jak wymyślałem nazwe tego forum z Syciem to założenie było takie, żeby się ciągle rozwijać, a nie zakładać konto butnowników FMT. Forum muzyki elektronicznej czyli ogónie pojęta elektronika : od ambientów do gabberów ;D Nawet FMT czysto trance'owe przecież nie było. Dlatego jest evibes.pl. Nawet nie spodziewałem się, że to tak szybko się potoczy. Bo nowe forum chciałem kombinować z Johnym po nowym roku, ale namierzyłem się przypadkowo z Syciem i poszło od razu z górki.

Także rozwijajmy się i stwórzmy zajebisty kolektyw. A B! niech sam siedzi na FMT. Jak w małym książe. Będzie królem a nie będzie miał kim rzomdzić. Podejrzewam, ze akcie desperacji będzie robił nowe nicki i wstawiał im ostrzeżenia i bany. Kupi sobie 20 komputerów i każdy tune in do revola i będzie sobie wkręcał, że słucha go 20 ludzi ;]
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Następna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron