Thomas Schwartz & Fausto Fanizza - Jambe Myth EP

House/Progressive House | The Clubbers | 2009

Powrót do House

Thomas Schwartz & Fausto Fanizza - Jambe Myth EP

Postprzez Rapture 01 mar 2009, 18:21

Label: The Clubbers
Numer katalogowy: CP094
Format: Mp3
Data wydania: 16-01-2009
Gatunek: House/Progressive House

Lista utworów:
Original Mix (06:48)

Thomas Schwartz mimo solidnych, melodyjnych produkcji raczej kojarzyl mi sie z grupa producentow, ktorzy przez caly czas jada na tych samych presetach. W przypadku tego utworu moje obawy pozostaly jednak nieuzasadnione. W zamian podczas odsluchu zetknalem sie z dobra melodyjna hałsowa produkcja z wkrecajacym plynacym motywem, do tego oprawiona w mocny kick i bujajaco - mruczacy bassline. Zdecydowanie warto sie zapoznac a ja pozostaje w nadziei, ze pan Schwartz pojdzie teraz wlasnie ta droga 8-)
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Thomas Schwartz & Fausto Fanizza - Jambe Myth EP

Postprzez phantom 02 mar 2009, 17:46

Tego wydawnictwa jeszcze nie słyszałem, ale sprawa świeża, ciekawe, jak się ma do wersji z 2001 roku (a może to tylko cyfrowe wznowienie?). Odnośnie samego Schwartza, to wstyd się przyznać, że dopiero całkiem niedawno zorientowałem się, że tworzy on właśnie projekt Starchaser, który jest odpowiedzialny za pierwowzór.
Zeszłoroczne "Jupiter Calling" zostało wybrane przez Beatport najlepszym kawałkiem progressive house roku. Wiadomo, nobilitacja to żadna, ale w Essentialu Hernana Cattaneo zwrócił na siebie uwagę. Z drugiej strony mam wrażenie, że jest w nim jednak zawoalowana komercja i jeśli ktoś kiedyś nazwie go breakdown progressive, to pamiętajcie, że byłem pierwszy :D.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Thomas Schwartz & Fausto Fanizza - Jambe Myth EP

Postprzez yaper 07 mar 2009, 10:15

Świetna propozycja od Schwartza i Fanizzy. Utwór od samego początku przykuł moją uwagę klimatem. To co dzieje się w tym wale zasługuje na uwagę. Kolejna obok remixu do "Leche" godna uwagi propozycja od tego duo!
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Thomas Schwartz & Fausto Fanizza - Jambe Myth EP

Postprzez JoseDiablo 07 mar 2009, 19:49

muszę przyznać, że dosyć skutecznie wkręcający melodyjny prog. Trochę jednak Sunchaser'em zalatuje
yaper napisał(a):Kolejna obok remixu do "Leche" godna uwagi propozycja od tego duo!
Remix do Leche naprawdę świetna sprawa
Avatar użytkownika
JoseDiablo
 
Wiek: 38
Skąd: Krk

Re: Thomas Schwartz & Fausto Fanizza - Jambe Myth EP

Postprzez peterhol9 11 mar 2009, 12:00

słyszałem ten wał w audycji Steura i od razu mi sie spodobał :) ładnie, melodyjnie i gitara. Jedyna wada to to, że trochę w kółko to samo leci. Niemniej jednak podoba mi się i moge rekomendować :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin


Powrót do House

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron